Özel Deva Polikliniği

Kurum Adı: Özel Çare Polikliniği
Kategori:Poliklinik
Şehir:İstanbul
İlçe:Ümraniye
Adres:İstiklal Mahallesi Alemdağ Cad. No:204
Telefon:0 (216) 335-3887
Web Sitesi:www.devapoliklinik.com41.02464829.101270
Kurum Hakkında

Polikliniğimiz; umumi muayene ve bilhassa diş tedavi hizmetlerine odaklanarak kişiye hususi sıhhat hizmetleri sunma prensibiyle 1990 yılında Ümraniye – Alemdağ Caddesinde kurulmuştur.

Uzman tabip kadromuz, güler yüzlü ekibimiz ve çağdaş donanımımızla hayat kalitenizi yükselterek kendinizi güvende hissetmenizi sağlamak ve sağlığınıza kavuşturmak öncelikli hedefimizdir.

Polikliniğimizdeki bütün işlemler süresince kendinizi uzman hekimlerimize emanet etmenin güvenini yaşıyor olacaksınız.

Özel Çare Polikliniği iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Hususi Çare Polikliniği, İstanbul ili Ümraniye ilçesinde poliklinik olarak etkinlik göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi kılavuz bilgileri sunmaktadır.

Soru, teklif veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, hekim listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve şayet kuruluş tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Özel Deva Polikliniği için yorumda bulun

    Özel Deva Polikliniği için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Özel Deva Polikliniği için ilk yorumu yapabilirsin.