Özel Tepe Tıp Merkezi

Kurum Adı: Özel Tepe Tıp Merkezi
Kategori:Tıp Merkezi
Şehir:İstanbul
İlçe:Ümraniye
Adres:Ihlamurkuyu, Alemdağ Cd. No:253 (Vergi Dairesi Yanı) Tepeüstü
Telefon:0 (216) 611-7721
Web Sitesi:www.tepetipmerkezi.com41.01815429.133555
Kurum Hakkında

2003 yılında Esen Tıp adıyla kurulan 2007 Kasım ayında Kadro yenilenmesi ile Tepe Tıp Merkezi adını saha Merkezimiz 2003 yılından beri Çetinkaya Mağazaları ve Ümraniye Sarmaşık Giyim Sünnet Kampanyalarını başarılı ve sorunsuz olarak Umumi Cerrahi uzmanlarımız tarafından hala yürütülmektedir.

Biz ve faik kadromuz sizlerin derdine derman ve sorunlarınıza deva bulmaktan memnuniyet duyuyoruz. Sizlere sağlığınız ile ilgili imkanları sunmak için elimizden geldiğini ve hatta fazlasını yapıyoruz ve yapmaya çalısıyoruz. Sağlığınız bizim için mühim Tepe Tıp merkezi sağlığa açılan yeni kapınız. Merkezimizde diş, göz, çocuk sağlığı ve hastalıkları, kadın hastalıkları ve doğum, umumi cerrahi ve iç hastalıları bölümlerinde hizmet verilmektedir.

Uzman kadrosu ve yüksek standartlardaki teknik donanımı yanında içten, içten ve ağırbaşlı idare anlayısıyla, sıhhat alanında en tepede olmayı amaçlıyoruz.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)

  • İç Hastalıkları (Dahiliye)
  • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
  • Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon
  • Genel Cerrahi
  • Göz Hastalıkları
  • Kadın Hastalıkları ve Doğum
  • Acil

Özel Tepe Tıp Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Hususi Tepe Tıp Merkezi, İstanbul ili Ümraniye ilçesinde tıp merkezi olarak etkinlik göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi kılavuz bilgileri sunmaktadır.

Soru, teklif veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, hekim listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve şayet kuruluş tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir