RTS Beyhekim Diyaliz Merkezi

Kurum Adı:RTS Beyhekim Diyaliz Merkezi
Kategori:Diyaliz Merkezi
Kent:Konya
İlçe:Selçuklu
Adres:Akşemsettin Cad. Sürücü Sok. No:15
Telefon:0 (332) 247-0809
Web Sitesi:www.rts.com.tr


37.88897832.4647

Kurum Hakkında

RTS Beyhekim Diyaliz Merkezi 2002 senesinde kuruldu. Görevli Uzman Doktor yönetiminde toplam 46 çalışanı ile haftada 3 gün üç seans (Pazartesi – Çarşamba – Cuma), haftada 3 gün iki seans (Salı – Perşembe – Cumartesi) Hemodiyaliz hastalarına hizmet vermektedir. Merkezimiz Başkent Üniversitesi Konya Hastanesi yanı, Beyşehir çevre yolu üzerindedir. Hastalarımıza şehiriçi ulaşım hizmeti özel servis araçlarımızla sağlanmaktadır. Karapınar, Akören, Sarayönü, Cihanbeyli, Çumra bölgelerine de hasta servisimiz mevcuttur. Adım atma zorluğu yaşayan, sedye ile oturarak taşınması ihtiyaç duyulan hastalarımız için de ek olarak hizmetimiz mevcuttur.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Hemodiyaliz

RTS Beyhekim Diyaliz Merkezi kontakt detayları (telefon, faks ve web sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. RTS Beyhekim Diyaliz Merkezi, Konya ili Selçuklu ilçesinde diyaliz merkezi olarak etkinlik göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve bir tek telefon numarası, internet sayfası, adres şeklinde rehber detayları sunmaktadır.

Soru, düşünce yada şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere ulaşmak, hekim sıralaması, sunulan hizmetler ile ilgili informasyon almak ve eğer kurum tarafınca bu şekilde bir hizmet sunuluyorsa telefonla yada internetten online buluşma almak için resmi internet sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir