Anatolia Tüp Bebek Merkezi

Kurum Adı:Anatolia Tüp Bebek Merkezi
Kategori:Tüp Bebek Merkezi
Şehir:Ankara
İlçe:Çankaya
Adres:Cinnah Caddesi No:54
Telefon:0 (312) 442-5656


39.89335332.856749

Kurum Hakkında

Ankara Anatolia Tüp Bebek Merkezimiz 1000 m2’lik kapalı bir alan üzerinde kurulmuştur. Bahçesi ve geniş otoparkı mevcuttur. Misyonumuz, hastalarımıza tedavi süreleri boyunca evrensel kalite standartlarına uygun, teknolojik donanımın üst seviyede olduğu, steril koşullarda profesyonel bir hizmet sunmaktır.

Seçkin doktorlarımız ve profesyonel ekibimiz ile tüm çabamız mükemmeli sizlere yaşatabilmektir.

Araştırma ve geliştirmeye adanmış tıbbi ekibimiz hastalarımızın her zaman hayalini kurdukları ailelerini oluşturmalarina yardım etmek için tüm gücüyle çalışmaktadır. Yıllara dayanan deneyim ve en son teknolojik gelişmeleri takip gücümüz sayesinde kanıtlanmış ve ispatlanmış tedavi yöntemlerimizle mutluluğunuza yardım ediyoruz.

Anatolia Tüp Bebek Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Anatolia Tüp Bebek Merkezi, Ankara ili Çankaya ilçesinde tüp bebek merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir