Özel Bahar Diyaliz Merkezi

Kurum Adı:Özel Bahar Diyaliz Merkezi
Kategori:Diyaliz Merkezi
Kent:Ankara
İlçe:Altındağ
Adres:Zübeyde Hanım Mh. Çamlıdere Sk. No:10 İskitler
Telefon:0 (312) 342-2747


39.95575232.848832

Kurum Hakkında

Bahar Diyaliz Hizmetleri A.Ş 1996 senesinde Ren-Med Diyaliz olarak kurulmuş ve 2006 Kasım ayı itibariyle Bahar Diyaliz olarak sizlere kuvvetli ve güvenilir ekibiyle hizmet vermekteye adım atmıştır.

2008 yılı itibari ile İskitlerdeki şubemizde hizmet vermeye başladık. Hastalarımız için son aşama rahat yataklar, yataklara monte televizyonlar ve kulaklıklar mevcuttur. Salonumuz klimalıdır. Merkezimizde varolan jenaratör sistemi yardımıyla hizmetlerimiz elektirik kesintisinden etkilenmemektedir.

Hastalarımıza ikram edilen yiyecekler lüzumlu tıbbi kurallara uygun düzenleniyor.Diyetisyen tüm hastaların rutin kontrollerini yapıyor, kilo alımlarını ve beslenmelerini tertipli olarak izliyor. Hasta ve yakınlarına yiyecek ikramı yapılmaktadır.Hasta yakınları için ferah bekleme salonu, LCD tv bulunmaktadır. Merkezimizde hijyen kosullarına ehemmiyet verilmekte ve hastaların her türlü sorunlarıyla yakından ilgilenilmektedir.

Güleryüzlü ve mevzusunda deneyimli saglık personelimiz hastalarımıza her mevzuda destek olmaktadır. Hastalarımıza uzman doktor nezaretinde tedavi uygulanmaktadır.

Yürümeyen hastalarımız için sedye, iskemle ile hizmet verilmektedir.Hastalarımız servis aracı ile evlerinden alınp, tedavileri tamamlandıktan sonrasında yeniden servis aracılıgı ile evlerinden alınıp, tedavileri tamamlandıktan sonrasında yeniden servis vesilesiyle güvenle evlerine ulaştırılmaktadır.

Merkezinde B.Braun marka 25+1 tane hemodiyaliz aleti bulunmaktadır. Hepatit B hastaları için ayrı aygıt kullanılmaktadır.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Biyokimya
  • Mikrobiyoloji
  • Hemodiyaliz

Özel Bahar Diyaliz Merkezi yazışma detayları (telefon, faks ve web sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Bahar Diyaliz Merkezi, Ankara ili Altındağ ilçesinde diyaliz merkezi olarak etkinlik göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve bir tek telefon numarası, internet sayfası, adres benzer biçimde rehber detayları sunmaktadır.

Soru, tavsiye yada şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere ulaşmak, hekim sıralaması, sunulan hizmetler ile ilgili informasyon almak ve eğer kurum tarafınca bu şekilde bir hizmet sunuluyorsa telefonla yada internetten online buluşma almak için resmi internet sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir