Özel Onko Ankara Onkoloji Merkezi

Kurum Adı:Özel Onko Ankara Onkoloji Merkezi
Kategori:Onkoloji Merkezi
Şehir:Ankara
İlçe:Çankaya
Adres:Uğur Mumcu Caddesi No:100 Gaziosmanpaşa
Telefon:0 (312) 446-1244
Web Sitesi:www.onko.com.tr


39.89663332.880218

Kurum Hakkında

Onko, 1990 yılında ilk kez Ankara’da hasta kabulüne başlamıştır. O dönemde Ankara’da hiçbir merkezde lineer akseleratör, simülatör bulunmazken hatta bazı merkezler sezyum ve ortovoltaj cihazlarıyla radyoterapi uygularken dönemin modern tekniklerini uygulamaya sokmuştur.

Dünyadaki tedavi tekniklerinin gelişmesine paralel olarak, 2007 yılı başlarında Gaziosmanpaşa’daki yeni binamıza taşınarak Ankara’nın en modern radyoterapi cihazlarını hizmete soktuk.

Son yıllarda geliştirilen modern üç boyutlu radyoterapi teknikleri ve etkin kemoterapi uygulamaları sayesinde, kanser tedavisinde çok başarılı sonuçlar alınmaya başlanmıştır. Öteden beri kanser hastalarında yaygın olarak, palyatif amaçlı, genellikle acı dindirmeye yönelik ışın tedavisi kullanılmıştır. Yeni geliştirilen IGRT, IMRT, Adaptif Radyoterapi gibi konformal teknikler ile, artık radyasyon tedavisi uygulanan hastaların çoğunluğunda tam kür sağlanabilmektedir. Konformal radyoterapi, Ankara’da ilk kez Onko’da, 2006 yılında, tüm akademik kurumlardan önce başarıyla uygulanmaya başlanmıştır.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Radyasyon Onkolojisi
  • Tıbbi Onkoloji

Özel Onko Ankara Onkoloji Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Onko Ankara Onkoloji Merkezi, Ankara ili Çankaya ilçesinde onkoloji merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir