Özel Eylül Diyaliz Merkezi

Kurum Adı:Özel Eylül Diyaliz Merkezi
Kategori:Diyaliz Merkezi
Kent:Ankara
İlçe:Etimesgut
Adres:Kazım Karabekir Mah. İstasyon Cad. No:53
Telefon:0 (312) 243-2400
Web Sitesi:eyluldiyaliz.com


39.94931932.659150

Kurum Hakkında

Bir diyaliz merkezinin gereksinim duyacağı en gelişmiş aygıt ve ekipmana haiz olan Eylül Diyaliz’de gözünüz arkada kalmayacak. Güler yüzlü çalışanlarımız ile sizlere en iyi hizmeti vermeyi vazife edinerek, Diyaliz Merkezi anlayışına farklılık getirdik.

Konforlu ulaşım hizmetimiz ve acil durumlara hazırlıklı ekiplerimizle hastalarımızın takibini evlerinde de halletmeye devam ediyoruz. Diyaliz Merkezimiz deneyimli ve yenilikçi uzman doktorlarımızla sizleri bekliyor.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Radyoloji
  • Hemodiyaliz

Özel Eylül Diyaliz Merkezi kontakt detayları (telefon, faks ve web sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Eylül Diyaliz Merkezi, Ankara ili Etimesgut ilçesinde diyaliz merkezi olarak etkinlik göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve bir tek telefon numarası, internet sayfası, adres benzer biçimde rehber detayları sunmaktadır.

Soru, tavsiye yada şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere ulaşmak, hekim sıralaması, sunulan hizmetler ile ilgili data almak ve eğer kurum tarafınca bu şekilde bir hizmet sunuluyorsa telefonla yada internetten online buluşma almak için resmi internet sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir