Özel Bilgin Diyaliz Merkezi

Kurum Adı:Özel Bilgin Diyaliz Merkezi
Kategori:Diyaliz Merkezi
Şehir:Ankara
İlçe:Çankaya
Adres:Fevzi Çakmak 2 Sok. No:30/4 Demirtepe
Telefon:0 (312) 232-1122
Web Sitesi:Kaydedilmemiş


39.92280632.849440

Kurum Hakkında

Hemodiyaliz konusunda uzmanlaşmış kadrodan oluşan ekibimiz her türlü sağlık sorununuzda gereğinde branş hekimleriyle de konsülte ederek yanınızda bulunmaktadır. Hastalar hepatit durumuna göre ayrı cihazlarda işleme alınmaktadır. Hepatitli hastalarımız için ana salondan ayrı bir bölümde ikinci bir diyaliz salonu mevcuttur. Hepatit B ve C odalarımız ayrılmıştır. Ayrıca jeneratör sayesinde hizmetlerimizin elektrik kesintisinden etkilenmesi mümkün değildir.

Hastalarımız servis araçlarımızla evlerinden alınıp tedavi bitiminde aynı biçimde evlerine bırakılmaktadır. Hasta ve hasta yakınları için dinlenebilecekleri bekleme salonumuz mevcuttur. Kadın ve erkek hastalarımız için özel eşyalarını koyabilecekleri dolaplarda içeren ayrı soyunma odaları mevcuttur.

Tedavi sırasında hastalarımızın optimum konforu için her yatak için kişiye özel bir adet kulaklık ve televizyon tahsis edilmiştir. Tedavi öncesinde, sırasında ve sonrasında klimalı mekanlarda tercihinize göre günlük gazete okuyabilir, müzik ya da televizyon yayınından yararlanabilirsiniz Salonda ısıtma ve havalandırma split klimalar aracılığı ile sağlanmakta, böylece hastalarımızın sakin, sessiz ve huzurlu bir ortamda tedavi süresini tamamlamaları mümkün olmaktadır.

Kurumlar, SGK kapsamındaki tüm hastalar ve yurtdışından misafir olarak gelen hastalarımıza herhangi bir katkı payı alınmaksızın tedavi hizmeti verilmektedir.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Biyokimya
  • Radyoloji
  • Mikrobiyoloji
  • Hemodiyaliz

Özel Bilgin Diyaliz Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Bilgin Diyaliz Merkezi, Ankara ili Çankaya ilçesinde diyaliz merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir