Tepebaşı Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi

Kurum Adı:Tepebaşı Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi
Kategori:ADSM – Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Kent:Ankara
İlçe:Keçiören
Adres:Kuvvetli Kaya Mah. Fatih Cad. Çağla Sok. No:2
Telefon:0 (312) 360-0007


39.98454332.865161

Kurum Hakkında

Hastanemiz 10-11-2008 tarihinde 15 Diş Hekimliği ünitesi 21 Diş hekimi ile halkımıza hizmet vermeye adım atmıştır. Şu anda 110 Diş hekimliği ünitesi ve 127 diş hekimi ile günlük 1500-2000 hastaya hizmet verilmektedir. 1 genel, 8 lokal Ameliyathane ile 5 hasta yatağı olan hastanemizde dönemin gereği olan tüm Diş Hekimliği hizmeti verilebilmektedir.

Evlatlarımızın Dişhekimliğinden korkmamaları için evlatlarımızın tedavi alacakları alanları öteki alanlardan ayırdık. Ayrılan bu alanlara çocuk oyun sahaları, görsel ve işitsel olarak hoşlarına gidecek temalar ile destekledik. Bu hizmetimiz ile evlatların Dişhekimine daha değişik bakmalarını sağlamayı amaçladık. Lokal ve genel anestezi imkanlarımızın haricinde çocuklarda ve korkan hastalarımıza da bilgili sedasyon imkanı sağlayarak geleneksel Dişhekimliği uygulamalarına dönemin gerektirdiği çağıl emek harcamaları da ilave ederek hizmet alanımızı genişlettik.

İlgili Makaleler

Hastanemizde toplumsal güvencesi olan her yaş grubundan hastaya bakılabilmektedir. Hastanemiz hakkında ki her türlü düşüncelerinizi hasta hakları birimimize ve web ortamında web sayfamıza bildirebilirsiniz. Görüşleriniz doğrultusunda hizmetimizin kalitesi artacak ve bizlere yol gösterici olacaktır.

Poliklinikler
  • Çocuk Diş Hekimliği
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)

Tepebaşı Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi kontakt detayları (telefon, faks ve web sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Tepebaşı Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi, Ankara ili Keçiören ilçesinde ağız ve diş sağlığı merkezi olarak etkinlik göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnız telefon numarası, internet sayfası, adres şeklinde rehber detayları sunmaktadır.

Soru, düşünce yada şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere ulaşmak, hekim sıralaması, sunulan hizmetler ile ilgili informasyon almak ve eğer kurum tarafınca bu şekilde bir hizmet sunuluyorsa telefonla yada internetten online buluşma almak için resmi internet sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir