Özel Fonksiyon Manuel Fizyoterapi Merkezi

Kurum Adı:Özel Fonksiyon Manuel Fizyoterapi Merkezi
Kategori:Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi – FTRM
Şehir:Ankara
İlçe:Çankaya
Adres:Kızılırmak Mah. Dumlupınar Bulvarı No:3A Next Level Ofis Binası 7.Kat No:27 Söğütözü
Telefon:0 (312) 466-1885


39.91157032.812044

Kurum Hakkında

Teknolojik Donanımız ve bilimsel gelişmelerin öncüsü uzman kadromuzla yıllardır sizlerin yaşamına artı değerler katarak sağlığınızla yaşayacağınız mutluluğu paylaşmak için çalışıyoruz.

Deneyimlerimiz ve birikimlerimizle sizlere her geçen gün daha iyiyi sunurak mükemmele ulaşmayı hedefliyoruz.

Manuel Terapinin temel amacı kişide varolan problemlerin sebeplerini bulmak ve ortadan kaldırmaktır. Problemleri ortaya çıkaran etkenler, kişilerin yaşam stilleri, beslenme alışkanlıkları, vücut analizleri varsa yaptıkları spor ya da egzersizler, kas kuvvetleri ve vücudun diğer bölgelerdeki durumu ayrıntılı olarak incelenir. Tedavi sırasında; derin friksiyon masajları, mobilizasyonlar, eklem biyomekaniği düzeltme amaçlı kayma-traksiyon-germe ve osteopatik yaklaşımlar uygulanmaktadır.

Manuel terapinin klasik fizyoterapiden farkı; semptomlara yönelik değil, iyileşme ve doku tamirine yönelik, geri dönüşsüz, mükemmel ya da çok iyi sonuçlara ulaşılması amaçlanır.

Bel-boyun ağrıları, omurga problemleri, yumuşak doku yaralanmaları, ortopedik sorunlar, cerrahi öncesi ve sonrası rehabilitasyon, spor sakatlıkları, romatizmal hastalıklar, kireçlenme, migren ve eklem ağrılarının tedavisinde kullanılır.

Özel Fonksiyon Manuel Fizyoterapi Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Fonksiyon Manuel Fizyoterapi Merkezi, Ankara ili Çankaya ilçesinde fizik tedavi ve rehabilitasyon merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir