Ankara Mevki Asker Hastanesi

Kurum Adı: Ankara Mevki Asker Hastanesi
Kategori:Askeri Hastane
Şehir:Ankara
İlçe:Altındağ
Adres:İrfan Baştuğ Caddesi, Dışkapı Altındağ
Telefon:0 (312) 310-3535
Web Sitesi:www.gata.edu.tr39.95365632.857361
Kurum Hakkında

Hastanemizde profesyonel ve deneyimli sıhhat personeli ile hastane hizmet standartlarına müsait olarak poliklinik ve klinik hizmetleri verilmektedir. Ankara Mevki Asker Hastanesi Baştabipliği klinik hizmetlerini 200 yataklı bir hastane olarak sürdürmektedir.

Ankara Mevki Asker Hastanesi Baştabipliğinde, hastalara hizmet verilirken haftalık çalışma programı uygulanır ve günlük çalışmalarda mesai saati temel alınır. Poliklinik hizmetleri 08:00 – 12:00 ve 13:00 – 16:00 saatleri arasında yürütülmektedir. Ankara Mevki Asker Hastanesi Baştabipliği bünyesinde 2006 yılından itibaren hizmet veren Ağız Sağlığı ve Diş Tedavi Merkezi, askeri personel ve aileleri ile SGK hastalarına hizmet vermekte ve Silahlı Kuvvetler Personel temini kapsamında kurul üyesi olarak vazife yapmaktadır.

Ankara Mevki Asker Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Ankara Mevki Asker Hastanesi, Ankara ili Altındağ ilçesinde askeri hastane olarak etkinlik göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi kılavuz bilgileri sunmaktadır.

Soru, teklif veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, hekim listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve şayet kuruluş tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir