Atagöz Göz Hastalıkları Dal Merkezi

Kurum Adı: Atagöz Göz Hastalıkları Dal Merkezi
Kategori:Göz Hastalıkları Merkezi
Şehir:İzmir
İlçe:Bayraklı
Adres:Manas Bulvarı 1586/7 Sokak No:2 A Blok
Telefon:0 (232) 444-5282
Web Sitesi:www.atagoz.com.tr38.45260327.178540
Kurum Hakkında

Atagöz Göz Hastalıkları ve Lazer Dal Merkezi çatısı altında, hastalarımıza bilimsel araştırmalarımızla desteklediğimiz iyi ve emniyetli tedavinin yanı dizi güleryüz, sıcak yaklaşım, itimat ve kaliteli hizmetimizi de sunmaktayız. Bu çatı altında her vakit ve her yerde göz hastalığı ile ilgili sorunlarınıza ve sorularınıza yanıt bulabileceğinize inanıyoruz.

Teknolojinin bize sunduğu bütün olanakları, doktorlarımızın ve yetişmiş sıhhat personelimizin bilgisi dahilinde siz hastalarımızın hizmetine sunmak ve Atagöz Göz Hastalıkları ve Lazer Dal Merkezinden ayrılırken gözlerinizdeki ışıltıyı görmek bizleri mesut edecektir.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)

  • Göz Hastalıkları
  • Acil

Atagöz Göz Hastalıkları Dal Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Atagöz Göz Hastalıkları Dal Merkezi, İzmir ili Bayraklı ilçesinde göz hastalıkları merkezi olarak etkinlik göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi kılavuz bilgileri sunmaktadır.

Soru, teklif veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, hekim listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve şayet kuruluş tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir