Balgat Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

Kurum Adı: Balgat Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Kategori:ADSM – Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Şehir:Ankara
İlçe:Çankaya
Adres:Oğuzlar Mh. Sulh Manço Cad. No:22 Balgat
Telefon:0 (312) 284-2679
Web Sitesi:www.balgatadsm.gov.tr39.90314832.817584
Kurum Hakkında

Merkezimiz 16-11-2007 tarihinde 75. Sene Ankara Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi’nin Balgat ek binası olarak hizmete açılmıştır. 04-01-2008 Tarih ve 145 sayılı makam onayı ile bir süre Gölbaşı Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi’nin ek binası olarak hizmet vermiştir. 22.01.2009 Tarih ve 2659 sayılı makam onayı ile Balgat Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi olarak etkinlik göstermeye başlayan merkezimizde 18-03-2009 tarihinden itibaren bu ad altında hasta kabulüne başlanmıştır.

Hedefimiz; çalışanlarımızın bilgi ve teknoloji donanımını en üst seviyede tutarak ve bunu devamlı kılarak uluslararası standartlara müsait bir ağız ve diş sağlığı hizmeti sunmaktır.

Merkezimizde, hastalarımızın daha iyi şartlarda tedavi görebilmeleri, hem hekimlerimizin hem de personelimizin ülkü bir ortamda verimli ve mesut çalışarak daha kaliteli hizmet sunabilmeleri için en kısa zamanda hizmet binamızın genişletilmesi yönünde çalışmaktayız.

Poliklinikler

  • Çocuk Diş Hekimliği
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)

Balgat Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Balgat Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, Ankara ili Çankaya ilçesinde ağız ve diş sağlığı merkezi olarak etkinlik göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi kılavuz bilgileri sunmaktadır.

Soru, teklif veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, hekim listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve şayet kuruluş tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir