Başkent Üniversitesi Yenikent Diyaliz Merkezi

Kurum Adı: Başkent Üniversitesi Yenikent Diyaliz Merkezi
Kategori:Diyaliz Merkezi
Şehir:Ankara
İlçe:Sincan
Adres:29 Ekim Mah. Deniz Sok. No:7
Telefon:0 (312) 277-1485
Web Sitesi:ankara.baskenthastaneleri.com40.00642832.533336
Kurum Hakkında

Merkezimiz 20 makine kapasite ile hizmet verirken, diyaliz hastalarımız işlem boyunca uzman tabip ve hemşireler tarafından rasat altında tutulmaktadır. Hepatit B (HBV ) ve Hepatit C (HCV ) hastalığı taşıyan diyaliz hastalarımıza ayrı bir odada ayrı cihazlarla tedavi ekibi sunulmaktadır.

Standart hemodiyaliz sırasında konsantre hemodiyaliz çözeltilerinin seyreltilmesinde diyaliz makinesini doğrudan besleyen saf su (Reverse Osmos Su) kullanılmaktadır. Asetatlı hemodiyalizin yanı dizi akut hastalıkları olan diyabetik, kardiyovasküler problemli ağır hastalarda bikarbonatlı hemodiyaliz yapılmaktadır.

Hemodiyaliz hastalarının sağlıklarını sürdürmelerinde hayati rol oynayan diyet ve sıvı önerilerine ahenk aşamasında diyetisyenlerimiz vazife almaktadır. Diyetisyenlerimiz; “diyet kişiye özeldir” ilkesinden yola çıkarak, her hastanın yaşı, kan değerleri, kilosu, eşlik eden hastalıkları doğrultusunda titizlikle çalışmaktadırlar. Sosyal Hizmet Uzmanımız tarafından; hastalığın ve diyaliz işleminin yarattığı stresi azaltıp, tedavinin başarısını artırmak ve hastalarımızın hayat kalitesini yükseltmek için, psikolojik çalışmaların yanı dizi sosyal içerikli çalışmalar yürütülmektedir.

Hemodiyaliz merkezimizde “re-use” yapılmamaktadır.

Başkent Üniversitesi Yenikent Diyaliz Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Başşehir Üniversitesi Yenikent Diyaliz Merkezi, Ankara ili Sincan ilçesinde diyaliz merkezi olarak etkinlik göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi kılavuz bilgileri sunmaktadır.

Soru, teklif veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, hekim listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve şayet kuruluş tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir