Derince Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

Kurum Adı:Derince Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Kategori:ADSM – Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Kent:Kocaeli
İlçe:Derince
Adres:İbni Sina Mah. Sürmeli Sok.
Telefon:0 (262) 229-3330


40.76114129.810410

Kurum Hakkında

Merkezimiz 06 Ocak 2009 tarihinde faliyete adım atmıştır. Merkezimiz 17 diş hekimi, 1 sıhhat memuru, 2 diş protez teknisyeni, 17 hemşire, 3 tıbbi yazman, 3 diş hekimi klinik yardımcısı ve 14 öteki personelle hizmet vermektedir. Merkezimize web ve telefon randevusu ile başvuran hastalarımız tedavi olmak istedikleri hekimi kendileri seçebilmektedir.

Merkezimiz haftaiçi 09:00-16:00 saatleri içinde poliklinik hizmeti vermektedir.

Poliklinikler
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)

Derince Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi yazışma detayları (telefon, faks ve web sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Derince Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, Kocaeli ili Derince ilçesinde ağız ve diş sağlığı merkezi olarak etkinlik göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnız telefon numarası, internet sayfası, adres benzer biçimde rehber detayları sunmaktadır.

Soru, tavsiye yada şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere ulaşmak, hekim sıralaması, sunulan hizmetler ile ilgili informasyon almak ve eğer kurum tarafınca bu şekilde bir hizmet sunuluyorsa telefonla yada internetten online buluşma almak için resmi internet sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir