Özel İsmail Atabek Fizik Tedavi Merkezi

Kurum Adı:Özel İsmail Atabek Fizik Tedavi Merkezi
Kategori:Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi – FTRM
Kent:İzmir
İlçe:Konak
Adres:Kahramanlar Mah. Can Kulduk Sk. No:16
Telefon:0 (232) 462-4447


38.42959227.151232

Kurum Hakkında

Özel Dr. İsmail Atabek Fizik Tedavi Merkezi, Ağustos 2004 senesinde İzmir’de kurulan ISO9001-2000 belgeli ilk fizik tedavi merkezidir. Edindiğimiz kurumsal tecrübeyle artık yeni yerimizde Alsancak- Kahramanlar Özel İzmir Gazi Hastanesi sokağında 6 kattan oluşan, 1200 metrekare alanda kurulu çağdaş binamızla, 3 Fizik Tedavi Uzmanı, 7 Fizyoterapist ve sıhhat mensubu ile başta İzmir ve bölge halkına sıhhat hizmeti vermeye devam ediyoruz.

Yeni tedavi yaklaşımlarını kapsayan rehabilitasyon uygulamaları ile hizmet vermektedir. Fizik tedavi ve rehabilitasyon haricinde kas, sinir ve eklem enjeksiyonu, manipülasyon, mobilizasyon teknikleri, osteopatik yaklaşımlar, lenfödem tedavisi, günlük egzersiz eğitimi, tedavi ve spor egzersizleri uygulanmaktadır.

Hedefimiz kaliteli fizik tedavi hizmetini güler yüzle sunmaktır. Özel Dr.İsmail Atabek Fizik Tedavi Merkezi, çağdaş fizik tedavi cihazları ve rehabilitasyon ekibiyle branşımızla ilgili tüm hastalıklarda tedavi ve koruyucu egzersiz programı vermektedir.

Ekibimiz fizik tedavi rehabilitasyon uzman doktorları, mevzusunda edinim sahibi fizyoterapistler, tecrübeli hemşireler ve tıbbi sekreterlerden oluşmaktadır. Ekibimiz önceliği çağdaş tıbbın gereklerine uygun olarak, çağdaş fizik tedavi cihazları ile hastalarımıza en etkin ve kaliteli tedavi hizmetini vermektir.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon

Özel İsmail Atabek Fizik Tedavi Merkezi yazışma detayları (telefon, faks ve web sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel İsmail Atabek Fizik Tedavi Merkezi, İzmir ili Konak ilçesinde fizik tedavi ve rehabilitasyon merkezi olarak etkinlik göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnız telefon numarası, internet sayfası, adres benzer biçimde rehber detayları sunmaktadır.

Soru, düşünce yada şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere ulaşmak, hekim sıralaması, sunulan hizmetler ile ilgili data almak ve eğer kurum tarafınca bu şekilde bir hizmet sunuluyorsa telefonla yada internetten online buluşma almak için resmi internet sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir