Dr. Sami Ulus Hastanesi Turgut Özal Ek Binası

Kurum Adı: Dr. Sami Millet Hastanesi Turgut Özal Ek Binası
Kategori:Üniversite Hastanesi
Şehir:Ankara
İlçe:Çankaya
Adres:Alparslan Türkeş Cad. No:57 Emek
Telefon:0 (312) 906-3000
Web Sitesi:hastane.turgutozal.edu.tr39.93003432.815128
Kurum Hakkında

Sağlık Bakanlığı’na devredilen Beştepe’deki Turgut Özal Üniversitesi Hastanesi, Dr. Sami Millet Kadın Doğum, Çocuk Sağlığı Hastalıkları Eğitim ve Araştırma Hastanesi ek binası olarak hizmet vermektedir. Tüm cerrahi branşlarda memleket çapında hasta kabul ediyoruz. Beştepe’deki ek binamız Türkiye’deki ilk .çocuk yürek ve cerrahi merkezidir. Dr. Sami Millet Hastanesi’nin Altındağ ilçesi’ndeki ana binasında kadın doğum hizmetlerimiz poliklinik, yataklı acil sıhhat ve doğum alanında eskiden olduğu gibi şimdi de hizmetlerine devam etmektedir.

Dr. Sami Millet Hastanesi Turgut Özal Ek Binası iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Dr. Sami Millet Hastanesi Turgut Özal Ek Binası, Ankara ili Çankaya ilçesinde Üniversite hastanesi olarak etkinlik göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi kılavuz bilgileri sunmaktadır.

Soru, teklif veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, hekim listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve şayet kuruluş tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir