Ege Sağlık Vakfı Diyaliz Merkezi

Kurum Adı:Ege Sağlık Vakfı Diyaliz Merkezi
Kategori:Diyaliz Merkezi
Kent:İzmir
İlçe:Konak
Adres:1399 Sokak No.17 Alsancak
Telefon:0 (232) 463-2536


38.43244227.149349

Kurum Hakkında

Ege Sağlık Vakfı Diyaliz Servisi, İzmir’in ilk özel hemodiyaliz merkezlerinden olup senelerdir başarıyla hizmet vermektedir. Dahiliye Uzmanı Dr. Fatih Akman ve Dr. Yavuz Güneş sorumluluğunda işinin ehli ve güleryüzlü bir diyaliz ekibiyle çalışan diyaliz servisimizin amacı, hastalarımızın diyaliz tedavilerini sağlamak, onlarla bir aile ortamı yaratmak ve her türlü ruhsal desteği sağlamaktır.

Öteki bir vazife olarak da uygun olan hastalarımızı en iyi şekilde böbrek nakline hazırlamaktır. Bugüne dek 15 hastamız böbrek nakli olmuştur. Bu konudaki çalışmalarımız, Ege Organ Nakli Derneği tarafınca 02.04.2005 tarihinde ödüllendirilmiştir.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Kardiyoloji
  • Biyokimya
  • Radyoloji
  • Hemodiyaliz

Ege Sağlık Vakfı Diyaliz Merkezi yazışma detayları (telefon, faks ve web sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Ege Sağlık Vakfı Diyaliz Merkezi, İzmir ili Konak ilçesinde diyaliz merkezi olarak etkinlik göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve bir tek telefon numarası, internet sayfası, adres şeklinde rehber detayları sunmaktadır.

Soru, tavsiye yada şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere ulaşmak, hekim sıralaması, sunulan hizmetler ile ilgili informasyon almak ve eğer kurum tarafınca bu şekilde bir hizmet sunuluyorsa telefonla yada internetten online buluşma almak için resmi internet sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir