Etimesgut Belelediyesi Tıp Merkezi

Kurum Adı: Etimesgut Belelediyesi Tıp Merkezi
Kategori:Tıp Merkezi
Şehir:Ankara
İlçe:Etimesgut
Adres:30 Ağustos Mah. Şehit Hasan Öztürk Cad. No:5 Etimesgut
Telefon:0 (312) 245-0808
Web Sitesi:etimesguttipmerkezi.com39.94689132.660523
Kurum Hakkında

Etimesgut Belediyesi sıhhat alanında vatandaşlara daha iyi hizmet verebilmek için sıhhat kadrosunu ve tıbbi ekipmanlarını daha da güçlendirdi. Tabip sayısı ve kapsamıyla hastane gibi hizmet veren Etimesgut Belediyesi Tıp Merkezi birçok branşta hastalara tedavi hizmeti sunuyor.

29 Mart 2009 tarihinden evvel yeterli uzman sayısı bulunmayan tıp merkezi, şu anda acil servis, kadın hastalıkları, göz, çocuk hastalıkları, dahiliye, dermatoloji(cildiye) branşlarında hizmet veriyor. Bu branşlara ek olarak Merkez, 1 Aralık tarihi itibariyle Kulak-Burun-Boğaz (KBB) alanında da ilçe halkına sıhhat hizmeti sunacak.

Etimesgut Belediyesi Tıp Merkezi bünyesinde hizmet veren ağız ve diş sağlığı polikliniği, uzman tabip sayısını ve kalitesini artırarak hizmetlerine devam ediyor. Merkezdeki uzman diş hekimleriyle randevu taleplerine en kısa sürede yanıt veriliyor. Poliklinik bünyesinde son teknolojik cihazlar kullanılarak tedavi uygulanıyor. Yapılan tetkik ve tedavilerle vatandaşların her türlü ağız ve diş sorunlarına çözüm üretiliyor. Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği’nde ağız içi muayene, sürekli diş dolgusu, periodental işlemler, cerrahi işlemler (diş çekimi, gömülü 20 ıslak dişi çekimi, kök ucu rezaksiyonu), protez işlemleri, porselen kron ve köprü protezi, süt dişi çekimi, diş ve dişeti temizliği alanlarında tedavi hizmeti sunuluyor.

Tıp Merkezi, teknik ekipman bakımından da daha işlevsel hale getirildi. Röntgen, mikroeliza, otoanalizör, hormon ve hemogram cihazlarının yer aldığı merkez, bütün tetkiklerini kendi laboratuarlarında yapabiliyor. Sonuçlar gün içinde hastalara verilerek en kısa sürede tedavi sürecine giriliyor. Uzman laborant ve teknik elemanların vazife yaptığı labarotuvar birimi yılda 130 bin civarında tetkik gerçekleştiriyor.

Tıp Merkezi bünyesinde hasta atama ve ambulans araçları günün her saati ilçe halkına hizmet veriyor. Yılda yaklaşık 1200 şahıs belediyenin ücretsiz ambulans hizmetinden yararlanıyor. Etimesgut Belediyesi yenilediği morg ve gasilhaneyle de vatandaşlara en güzel hizmeti veriyor.

Etimesgut Belelediyesi Tıp Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Etimesgut Belelediyesi Tıp Merkezi, Ankara ili Etimesgut ilçesinde tıp merkezi olarak etkinlik göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi kılavuz bilgileri sunmaktadır.

Soru, teklif veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, hekim listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve şayet kuruluş tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir