Etimesgut Belelediyesi Tıp Merkezi

Kurum Adı:Etimesgut Belelediyesi Tıp Merkezi
Kategori:Tıp Merkezi
Kent:Ankara
İlçe:Etimesgut
Adres:30 Ağustos Mah. Şehit Hasan Öztürk Cad. No:5 Etimesgut
Telefon:0 (312) 245-0808


39.94689132.660523

Kurum Hakkında

Etimesgut Belediyesi sıhhat alanında vatandaşlara daha iyi hizmet verebilmek için sıhhat ekibini ve tıbbi ekipmanlarını daha da güçlendirdi. Doktor sayısı ve kapsamıyla hastane benzer biçimde hizmet veren Etimesgut Belediyesi Tıp Merkezi birçok branşta hastalara tedavi hizmeti sunuyor.

29 Mart 2009 tarihinden ilkin kafi uzman sayısı bulunmayan tıp merkezi, şu anda acil servis, hanım hastalıkları, göz, çocuk hastalıkları, dahiliye, dermatoloji(cildiye) branşlarında hizmet veriyor. Bu branşlara ek olarak Merkez, 1 Aralık zamanı itibariyle Kulak-Burun-Boğaz (KBB) alanında da ilçe halkına sıhhat hizmeti sunacak.

Etimesgut Belediyesi Tıp Merkezi bünyesinde hizmet veren ağız ve diş sağlığı polikliniği, uzman doktor sayısını ve standardını artırarak hizmetlerine devam ediyor. Merkezdeki uzman diş hekimleriyle buluşma taleplerine en kısa sürede yanıt veriliyor. Poliklinik bünyesinde son teknolojik cihazlar kullanılarak tedavi uygulanıyor. Meydana getirilen incelem ve tedavilerle vatandaşların her türlü ağız ve diş problemlerine çözüm üretiliyor. Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği’nde ağız içi muayene, sürekli diş dolgusu, periodental işlemler, cerrahi işlemler (diş çekimi, gömülü 20 yaş dişi çekimi, kök ucu rezaksiyonu), protez işlemleri, porselen kron ve köprü protezi, süt dişi çekimi, diş ve dişeti temizliği alanlarında tedavi hizmeti sunuluyor.

Tıp Merkezi, teknik ekipman bakımından da daha işlevsel hale getirildi. Röntgen, mikroeliza, otoanalizör, hormon ve hemogram cihazlarının yer almış olduğu merkez, tüm tetkiklerini kendi laboratuarlarında yapabiliyor. Sonuçlar gün içinde hastalara verilerek en kısa sürede tedavi sürecine giriliyor. Uzman laborant ve teknik elemanların vazife yapmış olduğu labarotuvar birimi yılda 130 bin civarında incelem gerçekleştiriyor.

Tıp Merkezi bünyesinde hasta nakil ve ambulans araçları günün her saati ilçe halkına hizmet veriyor. Yılda ortalama 1200 şahıs belediyenin parasız ambulans hizmetinden yararlanıyor. Etimesgut Belediyesi yenilediği morg ve gasilhaneyle de vatandaşlara en güzel hizmeti veriyor.

Etimesgut Belelediyesi Tıp Merkezi yazışma detayları (telefon, faks ve web sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Etimesgut Belelediyesi Tıp Merkezi, Ankara ili Etimesgut ilçesinde tıp merkezi olarak etkinlik göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve bir tek telefon numarası, internet sayfası, adres benzer biçimde rehber detayları sunmaktadır.

Soru, düşünce yada şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere ulaşmak, hekim sıralaması, sunulan hizmetler ile ilgili data almak ve eğer kurum tarafınca bu şekilde bir hizmet sunuluyorsa telefonla yada internetten online buluşma almak için resmi internet sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir