Haymana Devlet Hastanesi

Kurum Adı: Haymana Devlet Hastanesi
Kategori:Devlet Hastanesi
Şehir:Ankara
İlçe:Haymana
Adres:Seyran Mahallesi Hastane Caddesi No:4
Telefon:0 (312) 658-3041
Web Sitesi:www.haymanadh.saglik.gov.tr39.43443332.511793
Kurum Hakkında

Haymana Devlet Hastanesi olarak; hastalarımızın kendilerini güvende hissedebileceği bir ortamda, günün koşullarına ve ihtiyaçlarına yanıt verecek, devamlı öğrenmeyi ve iyileştirmeyi gerektiren bilimsel ilkeler, gelişen teknoloji ve eğitim kaynaklan doğrultusunda kaliteli sıhhat hizmeti sunmaktır.

Hastanemiz 10 Nisan 2000 tarihiden bu yana devamlı kendisini yenileme, hızla gelişen teknolojiye ayak uydurmak için aka gayret sarf etmektedir. Hastanemizde gerçekleştirdiğimiz bilgi işlem ve tam otomasyon buna sadece bir örnektir. Hastanemiz 14186 m2 yekün arsaya sahip olup 6000 m2 kapalı saha ve yekün 80 personeli ile hizmet vermektedir. Döşek kapasitesi 50 olup 80 döşek kapasitesine çıkarılıp hizmet de verebilmektedir. Acil servisi, iki ameliyathanesi ve bir doğum odası mevcuttur. Çağdaş ve hızlı laboratuar, röntgen ve ultrasonumuz mevcuttur.

Son bir sene içerisinde yapılan araştırmalarda dünyaca meşhur kapıcalar diyarı Haymana’mıza 30 yataklı fizik tedavi ünitesini hastanemizde bulunmaktadır. Çağdaş fizik tedavi cihazlar ile beraber hizmet vermekteyiz.

Poliklinikler

  • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
  • Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon
  • Genel Cerrahi
  • Göz Hastalıkları
  • İç Hastalıkları (Dahiliye)
  • Kadın Hastalıkları ve Doğum
  • Kulak Burun Boğaz Hastalıkları
  • Ortopedi ve Travmatoloji
  • Üroloji

Haymana Devlet Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Haymana Devlet Hastanesi, Ankara ili Haymana ilçesinde devlet hastanesi olarak etkinlik göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi kılavuz bilgileri sunmaktadır.

Soru, teklif veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, hekim listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve şayet kuruluş tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir