Haymana Devlet Hastanesi

Kurum Adı:Haymana Devlet Hastanesi
Kategori:Devlet Hastanesi
Kent:Ankara
İlçe:Haymana
Adres:Seyran Mahallesi Hastane Caddesi No:4
Telefon:0 (312) 658-3041


39.43443332.511793

Kurum Hakkında

Haymana Devlet Hastanesi olarak; hastalarımızın kendilerini güvende hissedebileceği bir ortamda, günün koşullarına ve gereksinimlerine yanıt verecek, devamlı öğrenmeyi ve iyileştirmeyi gerektiren bilimsel ilkeler, gelişen teknoloji ve eğitim kaynaklan doğrultusunda kaliteli sıhhat hizmeti sunmaktır.

Hastanemiz 10 Nisan 2000 tarihiden bu yana devamlı kendisini yenileme, hızla gelişen teknolojiye ayak uydurmak için büyük çaba sarf etmektedir. Hastanemizde gerçekleştirdiğimiz informasyon işlem ve tam otomasyon buna yalnız bir örnektir. Hastanemiz 14186 m2 toplam arsaya haiz olup 6000 m2 kapalı alan ve toplam 80 mensubu ile hizmet vermektedir. Yatak kapasitesi 50 olup 80 yatak kapasitesine çıkarılıp hizmet de verebilmektedir. Acil servisi, iki ameliyathanesi ve bir doğum odası mevcuttur. Çağıl ve süratli laboratuar, röntgen ve ultrasonumuz mevcuttur.

Son bir yıl içinde meydana getirilen araştırmalarda dünyaca meşhur kapıcalar diyarı Haymana’mıza 30 yataklı fizik tedavi ünitesini hastanemizde bulunmaktadır. Çağıl fizik tedavi cihazlar ile beraber hizmet vermekteyiz.

Poliklinikler
  • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
  • Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon
  • Genel Cerrahi
  • Göz Hastalıkları
  • İç Hastalıkları (Dahiliye)
  • Hanım Hastalıkları ve Doğum
  • Kulak Burun Boğaz Hastalıkları
  • Ortopedi ve Travmatoloji
  • Üroloji

Haymana Devlet Hastanesi kontakt detayları (telefon, faks ve web sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Haymana Devlet Hastanesi, Ankara ili Haymana ilçesinde devlet hastanesi olarak etkinlik göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnız telefon numarası, internet sayfası, adres şeklinde rehber detayları sunmaktadır.

Soru, tavsiye yada şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere ulaşmak, hekim sıralaması, sunulan hizmetler ile ilgili informasyon almak ve eğer kurum tarafınca bu şekilde bir hizmet sunuluyorsa telefonla yada internetten online buluşma almak için resmi internet sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir