İzmir Büyükşehir Belediyesi Eşrefpaşa Hastanesi

Kurum Adı:İzmir Büyükşehir Belediyesi Eşrefpaşa Hastanesi
Kategori:Devlet Hastanesi
Kent:İzmir
İlçe:Konak
Adres:Gaziler cad. No:315 Yenişehir
Telefon:0 (232) 293-8000


38.4241727.161124

Kurum Hakkında

Hastanemiz 1908 yılından bu yana Toplumsal Güvencesizler olmak suretiyle İzmir Büyükşehir Belediyesi sınırları içinde yaşayan her insana hizmet veren 2. basamak bir sıhhat kuruluşudur.

İzmir Büyükşehir Belediyesi Eşrefpaşa Hastanesi, 2005 yılından itibaren her alanda atağa kalkmış, personel sayısını arttırmış, yüksek teknoloji ile donatılmış yeni poliklinik binasını hizmete açmıştır. Sıhhat alanında sürekli kendini yenileyen İzmir Büyükşehir Belediyesi Eşrefpaşa Hastanesi toplumun her kesimine hem koruyucu sıhhat hizmetlerini hemde 2. basamak sıhhat kurumu olarak tanı ve tedavi hizmetlerini sağlamaktadır.

İzmir Büyükşehir Belediyesi Eşrefpaşa Hastanesi kontakt detayları (telefon, faks ve web sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. İzmir Büyükşehir Belediyesi Eşrefpaşa Hastanesi, İzmir ili Konak ilçesinde devlet hastanesi olarak etkinlik göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnız telefon numarası, internet sayfası, adres şeklinde rehber detayları sunmaktadır.

Soru, düşünce yada şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere ulaşmak, hekim sıralaması, sunulan hizmetler ile ilgili informasyon almak ve eğer kurum tarafınca bu şekilde bir hizmet sunuluyorsa telefonla yada internetten online buluşma almak için resmi internet sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir