İzmit Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi

Kurum Adı:İzmit Kadın Doğum ve Çocuk Hastanesi
Kategori:Kadın Hastalıkları ve Doğum
Kent:Kocaeli
İlçe:İzmit
Adres:Karadenizliler Mahallesi Elmatepe Caddesi No:57
Telefon:0 (262) 319-5080


40.78358929.988383

Kurum Hakkında

Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları branşında 200 yatak kapasiteyle bölge halkına hizmet veren hastanemiz 06/07/2007 senesinde faaliyete geçmiştir. 18/06/2013 tarihinde İzmit Anlak Devlet Hastanesi ile tıbbi, yönetimsel ve mali olarak birleşerek 520 yatak kapasitesi ile hizmet vermeye devam etmektedir. Hastanemizde ana dallar olan Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları branşlarının yanı sıra Çocuk Cerrahisi, Çocuk ve Ergen Psikiyatrisi, Çocuk Nörolojisi yan dallarında da sıhhat hizmeti verilmektedir.

İzmit Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi yazışma detayları (telefon, faks ve web sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. İzmit Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi, Kocaeli ili İzmit ilçesinde hanım hastalıkları ve doğum hastanesi olarak etkinlik göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnız telefon numarası, internet sayfası, adres benzer biçimde rehber detayları sunmaktadır.

Soru, düşünce yada şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere ulaşmak, hekim sıralaması, sunulan hizmetler ile ilgili data almak ve eğer kurum tarafınca bu şekilde bir hizmet sunuluyorsa telefonla yada internetten online buluşma almak için resmi internet sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir