Kalecik Devlet Hastanesi

Kurum Adı: Kalecik Devlet Hastanesi
Kategori:Devlet Hastanesi
Şehir:Ankara
İlçe:Kalecik
Adres:
Telefon:0 (312) 857-2523
Web Sitesi:www.kalecikhastanesi.gov.trHata Bildir40.10208933.409046
Kurum Hakkında

1940’lı yıllarda yapılan 3 katlı ana binaya 1998 yılında Tekel binası kiralanmıştır. 2002 yılında Sıhhat Ocağı Lojmanı tadilatı yapılarak Hastaneye iç edilmiştir. 2005 yılında ana yapı ile Sıhhat Ocağı Lojmanından çevrilen ek yapı birleştirilmiştir. 2006 yılında Hastane’nin karşısında olan eski Sıhhat Ocağı binası tadilat yapılarak Diyaliz Ünitesi olarak açılmıştır. Ama diyaliz hasta sayılarının yetersiz olması sebebiyle 2006 Eylül ayında Diyaliz Ünitesi kapatılmıştır. 1998 yılında tekelden kiralanan idari bölümler binası 2007 yılında maliye bakanlığınca hastanemize tahsis edilmiştir.

Halen üç ayrı binada hizmet veren Hastanemizde servisler ana binada, idari bölümler tekelden alınan binada, acil servis, poliklinikler, röntgen ve laboratuar hizmetleri de Sıhhat Ocağı lojmanından çevrilen binada, muhasebe ve ambar birimleri de diyaliz ünitesi kapatıldıktan sonra boşalan binada hizmet sunmaktadır.

Kalecik Devlet Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Kalecik Devlet Hastanesi, Ankara ili Kalecik ilçesinde devlet hastanesi olarak etkinlik göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi kılavuz bilgileri sunmaktadır.

Soru, teklif veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, hekim listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve şayet kuruluş tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.