Kalecik Devlet Hastanesi

Kurum Adı:Kalecik Devlet Hastanesi
Kategori:Devlet Hastanesi
Kent:Ankara
İlçe:Kalecik
Adres:
Telefon:0 (312) 857-2523


40.10208933.409046

Kurum Hakkında

1940’lı yıllarda meydana getirilen 3 kattan oluşan ana binaya 1998 senesinde Tekel binası kiralanmıştır. 2002 senesinde Sıhhat Ocağı Lojmanı tadilatı yapılarak Hastaneye dahil edilmiştir. 2005 senesinde ana bina ile Sıhhat Ocağı Lojmanından çevrilen ek bina birleştirilmiştir. 2006 senesinde Hastane’nin karşısında olan eski Sıhhat Ocağı binası tadilat yapılarak Diyaliz Ünitesi olarak açılmıştır. Fakat diyaliz hasta sayılarının yetersiz olması sebebiyle 2006 Eylül ayında Diyaliz Ünitesi kapatılmıştır. 1998 senesinde tekelden kiralanan yönetimsel bölümler binası 2007 senesinde maliye bakanlığınca hastanemize tahsis edilmiştir.

Halen üç ayrı binada hizmet veren Hastanemizde servisler ana binada, yönetimsel bölümler tekelden alınan binada, acil servis, poliklinikler, röntgen ve laboratuar hizmetleri de Sıhhat Ocağı lojmanından çevrilen binada, muhasebe ve ambar birimleri de diyaliz ünitesi kapatıldıktan sonrasında boşalan binada hizmet sunmaktadır.

Kalecik Devlet Hastanesi kontakt detayları (telefon, faks ve web sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Kalecik Devlet Hastanesi, Ankara ili Kalecik ilçesinde devlet hastanesi olarak etkinlik göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve bir tek telefon numarası, internet sayfası, adres şeklinde rehber detayları sunmaktadır.

Soru, düşünce yada şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere ulaşmak, hekim sıralaması, sunulan hizmetler ile ilgili informasyon almak ve eğer kurum tarafınca bu şekilde bir hizmet sunuluyorsa telefonla yada internetten online buluşma almak için resmi internet sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir