Başkent Üniversitesi Zübeyde Hanım Hastanesi

Kurum Adı:Başkent Üniversitesi Zübeyde Hanım Hastanesi
Kategori:Üniversite Hastanesi
Kent:İzmir
İlçe:Karşıyaka
Adres:Caher Dudayev Bulvarı No:175 Bostanlı
Telefon:0 (232) 241-1000


38.46391527.093238

Kurum Hakkında

Kurulduğumuz 1993 yılından bugüne oluşturduğumuz hastane zincirleri ile yurdumuzun dört bir yanında sıhhat hizmeti sunan Başkent üniversitesi olarak Zübeyde Hanım Uygulama ve Araştırma Merkezi poliklinik binası ile artık size daha yakınız.

Hedefimiz üniversite hastanesi olmanın sorumluluğu ile İzmir ve Ege Bölgesinde toplumun her kesimine, kaliteli, çağıl, çağdaş ve güler yüzlü sıhhat hizmeti sunmaktır. Sağlığınızın Güvencesi Başkent misyonuyla yola devam ederken genişleyen kadromuzla sizlere Acil, Aile Hekimliği, Beyin ve Sinir cerrahisi, Beslenme ve Dİiyetisyenlik, Fizyolojik Tıp ve Rehabilitasyon, Gastroenteroloji, Genel Cerrahi, Göğüs Hastalıkları, iç Hastalıkları, Hanım Hastalıkları ve Doğum, Kardiyoloji, Kulak Burun Boğaz, Nöroloji, Ortopedi ve Travmatoloji, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Psikiyatri ve Dermatoloji branşlarında güvenilir sıhhat hizmeti sunmaktayız.

Başkent Üniversitesi olarak uzman ekip ve çağıl teknoloji ile tıp alanındaki son gelişimleri uygularken bölgemizdeki yeniliklerde de öncülük ediyoruz. Hastanemizde en yeni teknikleri kullanılmakta olup gelişmiş laboratuvar imkanlan ile tanı ve tedavi hizmeti verilmektedir.

Kurumumuzun Toplumsal Güvenlik Kurumu (Emekli Sandığı-Bağkur-SSK}. Resmi Kurumlar. TBMM. Bankalar (Yapı Kredi Bankası. Merkez Bankası. Türk F£ximbank. şekerbank. vakıtbank. iş Bankası Esbenk). Özel sigortalar (Anadolu Anonim Türk Sigorta. ınter Partner Assistance. Ergo isviçre Sigorta. Acıbadem Sigorta. Yapı Kredi Sigorta. Groupama. Allianz. Anadolu Yaşam Sigorta, aig Sigorta. Ak Sigorta. Axa Oyak. Mednet Promed. Uarptre) ile anlaşması bulunmaktadır.

Dudayev Bunalım Mavişehir kavşağında yer edinen yeni poliklinik hizmet binamız metroya olan yakınlığı ile de tüm İzmirliler İçin kolay ulaşılabilir konumdadır.

637i sokak no:34 Bostanlı adresimizdeki ana hizmet binamızda İse ameliyathane, doğumhane, yataklı servis, hemodiyaliz, fizik tedavi ve rehabilitasyon ve adi servis birimlerimiz ile devamlı yanındayız.

Başkent Üniversitesi Zübeyde Hanım Hastanesi yazışma detayları (telefon, faks ve web sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Başkent Üniversitesi Zübeyde Hanım Hastanesi, İzmir ili Karşıyaka ilçesinde Üniversite hastanesi olarak etkinlik göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve bir tek telefon numarası, internet sayfası, adres şeklinde rehber detayları sunmaktadır.

Soru, tavsiye yada şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere ulaşmak, hekim sıralaması, sunulan hizmetler ile ilgili informasyon almak ve eğer kurum tarafınca bu şekilde bir hizmet sunuluyorsa telefonla yada internetten online buluşma almak için resmi internet sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir