İzmir Eğitim Diş Hastanesi

Kurum Adı:İzmir Eğitim Diş Hastanesi
Kategori:ADSM – Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Kent:İzmir
İlçe:Konak
Adres:Sümer Mah. 451. Sok. Konak
Telefon:0 (232) 441-8181


38.41449927.129026

Kurum Hakkında

Hastanemiz Diş Tedavi ve Protez Merkezi olarak 1981 Senesinde Yeşilyurt Mustafa Kemal Atatürk Sıhhat Sitesinin bahçesindeki ek binada hizmete girdi, 1983 yılı Nisan ayında bugünkü binasının birinci katına taşındı ve aynı yıl Diş Hastanesi ünvanını alarak bugüne dek kesintisiz olarak İzmir ve Ege Bölgesine hizmet vermeye devam etmektedir. 1986 senesinde gece Acil Diş Kliniği hizmete girdi.

1989 senesinde Hastanemiz bünyesinde Ortodonti hastalarının tedavisine yönelik olarak Eğitim Ortodonti kliniği kuruldu. İzmir ili ve Ege bölgesinde Ege Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi ile beraber 3. basamak Ağız ve Diş Sağlığı hizmeti veren iki kurumdan önde gelen hastanemize Sıhhat Bakanlığı tarafınca 12 Eylül 1990 senesinde Türkiye’de gene bir ilk olarak Eğitim Diş Hastanesi ünvanı verildi. Hastanemiz 1997 senesinde bilgisayarla tam otomasyona geçti.

2007 senesinde Türkiye’de bir ilk ve tek olan Çocuk Diş Cerrahisi Kliniği hizmet vermeye başladı. Hastanemiz haftada 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet vermeye devam etmektedir.

Buca Semt Polikliniği Vali Rahmibey Mh. Özmen Cd. Buca Seyfi Demirsoy Devlet Hast. Bahçesi Buca adresinde hizmete girmiştir. Balçova Semt Polikliniği Mithat Paşa Caddesi No:9/A Eğitim Mahallesi Balçova adresinde hizmet vermektedir.

Poliklinikler
  • Çocuk Diş Hekimliği
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)
  • Endodonti
  • Ileti anahtarı [“veri.klinikAdi.104”] bulunamamıştır!

İzmir Eğitim Diş Hastanesi kontakt detayları (telefon, faks ve web sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. İzmir Eğitim Diş Hastanesi, İzmir ili Konak ilçesinde ağız ve diş sağlığı merkezi olarak etkinlik göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve bir tek telefon numarası, internet sayfası, adres benzer biçimde rehber detayları sunmaktadır.

Soru, düşünce yada şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere ulaşmak, hekim sıralaması, sunulan hizmetler ile ilgili data almak ve eğer kurum tarafınca bu şekilde bir hizmet sunuluyorsa telefonla yada internetten online buluşma almak için resmi internet sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir