Mamak Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

Kurum Adı:Mamak Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Kategori:ADSM – Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Kent:Ankara
İlçe:Mamak
Adres:Çağlayan Mh. 286/1 Sk. No:8 Kat:2-3
Telefon:0 (312) 370-2511


39.93116032.909219

Kurum Hakkında

Merkezimiz Sıhhat Bakanlığı’nın 05-06-2008 tarih ve 21140 sayılı yazısı oluru ile “Sıhhat Bakanlığı Mamak Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Baştabipliği” adı altında açılış onayı alınmıştır. Bu tarihten itibaren meydana getirilen çalışmalarla Ocak 2009 tarihinde hem kurumsal hem de hizmet alanında en iyiyi en güzel şekilde sunmak amacıyla kurum aşamasını tamamlayarak hasta kabul etmeye adım atmıştır.

Merkezimizde koruyucu ve tedavici edici diş hekimliği alanlarında hizmet verilmektedir. Merkezimizde:

* Dijital, panaromik, sefalometrik film ve periapikal film

* Kompozit ve amalgam dolgu

* Durağan(durgun) protez (Veneer kron seramik ve akrilik)

* Hareketli (tam ve bölümlü protezler metalik-akrilik)

* Detertraj (diş taşı temizliği)

* Diş eti hastalıkları tedavisi

* Çocuk dişlerinin çürüğe karşı korunması için flour ve fissür sealent uygulamaları

* Süt dişleri için dolgu ve kanal tedavileri

* Çocuklar için yer tutucu

uygulaması, teşhis şekilleri ve tedavileri yapılmaktadır. Merkezimizde kurulan merkezi sterilizasyon üniteleri ile hastalarımızda daha sıhhatli ve güvenli sıhhat hizmeti sunmaktayız. Enfeksiyon Denetim Komitesi ile hastane dezenfeksiyonu ve sterilizasyonunu en üst düzeyde yapmaktayız.

Merkezimizde muayenehane (entegre) sistem uygulanmakta olup aynı hekimle tüm teşhis ve tedavi işlemleri yürütülmektedir. Ek olarak hastanemizde hastalarımızın doktor seçme hakkı vardır. Hasta hakları birimimizle hastalarımızın sorunlarını yerinde ve zamanında çözüyor olmanın mutluluğunu yaşamaktayız.

Çocuk hastalarımızın tedavilerinin yapıldığı alan tedavileri esnasında hoş ve güzel zaman geçirebilmeleri için düzenlenmiş ve çocuk kliniğinin önüne çocuk oyun parkı kurulmuştur. Merkezimize gelen çocuk hastalar; sevmiş olarak, oyun oynayarak, hoş zaman geçirerek diş tedavilerini yaptırmaktadırlar.

Fiziki mekan ve tedavi standardını arttırmak için yaptığımız yeni çalışmaların yanında mesleki, bilimsel ve toplumsal faaliyetlerimizle hekimlerimizin informasyon donanım ve motivasyonunu arttırarak hastalarımıza daha başarıya ulaşmış ve güncel tedavi metotlarıyla hizmet sunmalarının önünü açmaktayız.

Poliklinikler
  • Çocuk Diş Hekimliği
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)
  • Endodonti

Mamak Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi kontakt detayları (telefon, faks ve web sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Mamak Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, Ankara ili Mamak ilçesinde ağız ve diş sağlığı merkezi olarak etkinlik göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve bir tek telefon numarası, internet sayfası, adres şeklinde rehber detayları sunmaktadır.

Soru, tavsiye yada şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere ulaşmak, hekim sıralaması, sunulan hizmetler ile ilgili informasyon almak ve eğer kurum tarafınca bu şekilde bir hizmet sunuluyorsa telefonla yada internetten online buluşma almak için resmi internet sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir