Mersin Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

Kurum Adı:Mersin Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Kategori:ADSM – Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Kent:Mersin
İlçe:Toroslar
Adres:Çağdaşkent mah. Mimar Sinan Cad. No:75
Telefon:0 (324) 224-1565


36.78277234.591652

Kurum Hakkında

Çağdaşkent mah. Mimar Sinan Cad. No:75 Toroslar (Hanım Doğum ve Çocuk Hastanesi karşısındaki) yeni merkez binamız hizmete açılmış olup hasta kabulüne adım atmıştır. Mersin Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi yeni hizmet binamızda, hastalarımızın gereksinimlerine en iyi şekilde yanıt vermesi, kaliteli, sıhhatli ve hijyenik ortamlarda hizmet sunumun devam ettirebilmek için titizlikle iş koşturmacasındadır.

Poliklinikler
  • Çocuk Diş Hekimliği
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)

Mersin Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi yazışma detayları (telefon, faks ve web sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Mersin Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, Mersin ili Toroslar ilçesinde ağız ve diş sağlığı merkezi olarak etkinlik göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnız telefon numarası, internet sayfası, adres şeklinde rehber detayları sunmaktadır.

Soru, tavsiye yada şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere ulaşmak, hekim sıralaması, sunulan hizmetler ile ilgili informasyon almak ve eğer kurum tarafınca bu şekilde bir hizmet sunuluyorsa telefonla yada internetten online buluşma almak için resmi internet sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir