Özel Mersin Fizyomed FTR Merkezi

Kurum Adı:Özel Mersin Fizyomed FTR Merkezi
Kategori:Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi – FTRM
Kent:Mersin
İlçe:Yenişehir
Adres:Cumhuriyet Mah. GMK Bulv. Göknar Apt. C. Blok Altı No:198/A
Telefon:0 (324) 327-1005


36.79007434.611542

Kurum Hakkında

Günümüzün en çağıl Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon teknolojisini, uzman sıhhat çalışanları ile birleştiren Dal Merkezimiz 2005 senesinde Uzm. Dr. Fatih Gün ve Uzm. Dr. Yasemin Erdoğan tarafınca kurulmuştur.

Doğru teşhis ve tedaviyi; tam kapsamlı, yüksek standartlarda kaliteye haiz Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon hizmeti ile hastalarımıza sunmayı ilke edinen Mersin Fizyomed, doğuştan yada sonradan meydana gelen eklem, kas, iskelet sistemi hastalıkları ve hareket sistemini etkileyen tüm hastalıkların tanı ve tedavisi yapılmaktadır.

Uzman doktorlarımız, hastalarımızı doğru teşhis ve tanı sonrasında tedavi programını belirlerler. Uzman ve deneyimli Fizyoterapist ve Hidroterapist kadromuzun vazife yapmış olduğu Fizik Tedavi uygulama birimine emanet etmektedir.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon

Özel Mersin Fizyomed FTR Merkezi kontakt detayları (telefon, faks ve web sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Mersin Fizyomed FTR Merkezi, Mersin ili Yenişehir ilçesinde fizik tedavi ve rehabilitasyon merkezi olarak etkinlik göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnız telefon numarası, internet sayfası, adres şeklinde rehber detayları sunmaktadır.

Soru, tavsiye yada şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere ulaşmak, hekim sıralaması, sunulan hizmetler ile ilgili data almak ve eğer kurum tarafınca bu şekilde bir hizmet sunuluyorsa telefonla yada internetten online buluşma almak için resmi internet sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir