Özel Diamer Diyaliz Merkezi

Kurum Adı:Özel Diamer Diyaliz Merkezi
Kategori:Diyaliz Merkezi
Kent:Mersin
İlçe:Mezitli
Adres:Yeni Mh. G.M.K Blv. 189/B
Telefon:0 (324) 358-9999


36.75285234.536599

Kurum Hakkında

40+1 tane diyaliz makinesi kapasiteli ve tüm lüzumlu tıbbi cihazlarla donanımlı diyaliz merkezimizde sizlere hizmet vermekteyiz. Hepatit B ve Hepatit C’li hastalarımıza ayrı diyaliz salonlarında hizmet vermekteyiz. Hastalarımıza diyaliz seansı süresince evlerindeymiş şeklinde hissettirmek için uydu anteni bağlantılı LCD televizyonlarla tercih ettikleri her programı seyretme olanağı diz üstü bilgisayarlar ile web’e bağlanma imkâni sunulmaktadır.

Makinelerimiz tüm dünyada ve vatanımızda de uzman doktorlar tarafınca tercih edilen Bıkarbonatlı Hemodiyaliz tedavisi yapmaktadır. Hemodiyaliz tedavisi esnasında hastalarda oluşan; ani gerilim düşmesi, kramplar ve buna benzer yan etkisinde bırakır Bıkarbonatlı hemodiyaliz tedavisi esnasında daha azca olmakta yada asla olmamaktadır, hastalar daha rahat ve sıkıntısız olarak, lüzumlu tedavi sürelerini tamamlamaktadırlar.

Merkezimizde bulunan su sistemi ve öteki tüm tıbbi cihazlar, Avrupa Standartlarında, markalarının son olarak modelidir Şu sistemimizde antitoksin filtresi bulunmaktadır.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Hemodiyaliz

Özel Diamer Diyaliz Merkezi yazışma detayları (telefon, faks ve web sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Diamer Diyaliz Merkezi, Mersin ili Mezitli ilçesinde diyaliz merkezi olarak etkinlik göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve bir tek telefon numarası, internet sayfası, adres şeklinde rehber detayları sunmaktadır.

Soru, düşünce yada şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere ulaşmak, hekim sıralaması, sunulan hizmetler ile ilgili data almak ve eğer kurum tarafınca bu şekilde bir hizmet sunuluyorsa telefonla yada internetten online buluşma almak için resmi internet sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.