Mersin Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi

Kurum Adı:Mersin Üniversitesi Hastanesi
Kategori:Üniversite Hastanesi
Kent:Mersin
İlçe:Yenişehir
Adres:Mersin Üniversitesi Çiftlikköy Kampüsü
Telefon:0 (324) 241-0000


36.78516634.536469

Kurum Hakkında

Mersin Üniversitesi Çiftlikköy Yerleşkesinde yer edinen 638 yataklı 100000 m2 alana haiz Sıhhat Araştırma ve Uygulama Hastanesi inşaatı 2014 yılı Mayıs ayında tamamen bitirilmiş olup 20/05/2014 tarihinden itibaren Hastanemiz sıhhat hizmetlerini yeni binasında sürdürmeye adım atmıştır.

Yeni Hastanemiz 37 dalda 120 muayene ve tedavi odası ile poliklinik hizmeti vermekte olup, 2’si Doğumhane, 1’i Hanım Doğum Ameliyathanesi ve 15’i büyük ameliyathane olmak suretiyle toplam 18 ameliyathane, 30 erişkin, 20 çocuk olmak suretiyle 50 yataklı acil servis ile beraber 131 günübirlik tedavi yatağı, radyoloji ünitesi, laboratuarlar, toplam 127 yatakla hizmet veren olan yoğun bakımlar ve canlandırma ünitesi, fizik tedavi ve rehabilitasyon ünitesi, nükleer tıp, radyoterapi ünitesi, üremeye destek tedavi merkezi, uyku merkezi ile tam teşekküllü olup iki ve tek kişilik odalardan oluşan 508 servis yatağı, 3 yataklı mahkum servisi ve 127 yoğun bakım yatağı olmak suretiyle toplam 638 yatak kapasitesi ile Mersin halkı ve tüm bölgenin hizmetindedir.

Mersin Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi yazışma detayları (telefon, faks ve web sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Mersin Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi, Mersin ili Yenişehir ilçesinde Üniversite hastanesi olarak etkinlik göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve bir tek telefon numarası, internet sayfası, adres şeklinde rehber detayları sunmaktadır.

Soru, tavsiye yada şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere ulaşmak, hekim sıralaması, sunulan hizmetler ile ilgili data almak ve eğer kurum tarafınca bu şekilde bir hizmet sunuluyorsa telefonla yada internetten online buluşma almak için resmi internet sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir