Özel Mersin Hiperbarik Oksijen Tedavi Merkezi

Kurum Adı:Özel Mersin Oksijen Tedavi Merkezi
Kategori:Oksijen Tedavi Merkezi
Şehir:Mersin
İlçe:Yenişehir
Adres:Barbaros, 2124. Sk. No:48
Telefon:0 (324) 326-0094


36.78509834.575438

Kurum Hakkında

Hiperbarik Oksijen (HBO) Tedavisi bir tazyik odasında tümüyle tazyik altına alınan hastaya aralıklı olarak % 100 oksijen solutmak suretiyle uygulanan medikal bir tedavi yöntemidir. HBO Tedavisi 6000 den fazla emek harcama ile desteklenmiş çağıl ve bilimsel bir tedavi yöntemidir.

Özel Mersin Hiperbarik Oksijen Tedavi Merkezi bünyesinde 16 hastayı aynı anda Hiperbarik Oksijen tedavisine alabilecek, dünyadaki son bilimsel araştırmalar ve kalite standartları ışığında üretilmiş tazyik kabini bulunmaktadır.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Acil
  • Hiperbarik Oksijen Tedavisi

Özel Mersin Hiperbarik Oksijen Tedavi Merkezi kontakt bilgileri (telefon, faks ve internet sayfası) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Mersin Hiperbarik Oksijen Tedavi Merkezi, Mersin ili Yenişehir ilçesinde oksijen tedavi merkezi olarak etkinlik göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnız telefon numarası, web sayfası, adres şeklinde rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, fikir yada şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere ulaşmak, doktor sıralaması, sunulan hizmetler ile ilgili data almak ve eğer kurum tarafınca bu şekilde bir hizmet sunuluyorsa telefonla yada internetten online buluşma almak için resmi web sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir