Özel Fizyo Yaşam Fizik Tedavi Rehabilitasyon Merkezi

Kurum Adı:Özel Fizyo Yaşam Fizik Tedavi Rehabilitasyon Merkezi
Kategori:Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi – FTRM
Kent:Mersin
İlçe:Akdeniz
Adres:Kiremithane Mah. İstiklal Cad. Çetintürk İşhanı Atlıhan Oteli Karşısı No:95/2
Telefon:0 (324) 231-6199


36.795512534.6224707

Kurum Hakkında

Fizyo Yaşam Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi olarak uzmanlaştığımız alanda bilimsel ve vicdani etik ilkelerinden taviz vermeden açık, dürüst ve güvenilir bir tanı ve tedavi hizmeti vermek, karmaşık sıhhat sistemi sebebiyle hekime ulaşamayan ve sıhhat hizmetlerinden kafi düzeyde yararlanamayan hastalarımıza uzman kadro ve ileri teknoloji desteğinde dünya standartlarında hizmet sunmak ve özürleri sebebiyle evlerine ve yakınlarına bağımlı kalan hastalarımızın günlük yaşamına adapte edilmesi, kendilerine yeter hale getirilmesine rehberlik etmek, hasta ve çalışanların memnuniyetini ön planda tutan kaliteli hizmet sunmayı amaçlayan öncü bir kurum olmak.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon

Özel Fizyo Yaşam Fizik Tedavi Rehabilitasyon Merkezi kontakt detayları (telefon, faks ve web sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Fizyo Yaşam Fizik Tedavi Rehabilitasyon Merkezi, Mersin ili Akdeniz ilçesinde fizik tedavi ve rehabilitasyon merkezi olarak etkinlik göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnız telefon numarası, internet sayfası, adres şeklinde rehber detayları sunmaktadır.

Soru, düşünce yada şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere ulaşmak, hekim sıralaması, sunulan hizmetler ile ilgili data almak ve eğer kurum tarafınca bu şekilde bir hizmet sunuluyorsa telefonla yada internetten online buluşma almak için resmi internet sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir