Özel A Klinik Tıp Merkezi

Kurum Adı: Özel A Klinik Tıp Merkezi
Kategori:Tıp Merkezi
Şehir:Ankara
İlçe:Yenimahalle
Adres:2432 Cadde (Eski 8.Cad.) No:35 Ümitköy
Telefon:0 (312) 236-0102
Web Sitesi:www.aklinik.com39.89938532.706719
Kurum Hakkında

Özel A Klinik Tıp Merkezi, insan hayatına ve bireylere verdiği önemden yola çıkarak 2005 yılı başında Ümitköy – Çayyolu’nda kurulmuş; kapsamı, olanakları ve kusursuz alt yapısı ile hizmet veren bir tıp merkezidir.

Özel A Klinik Tıp Merkezi; en mühim gelişmişlik kriterlerinden kabul edilen sıhhat hizmetini toplumun her kesimine ulaştırmak için son teknolojik yeniliklerden yararlanmayı ilke edinmiş deneyimli kadrosu ile Ümitköy – Çayyolu bölgesinde hizmetinizdedir.

Bireylere hak ettiği değeri gösterebilmek için yöneticisinden bütün çalışanlarına kadar emeğini, sevgisini, bütün yüreğini ortaya koyan Hususi A Klinik Tıp Merkezi’nin hedefi her vakit ve her şartta iyiye, güzele ve hakikate yönelmek olacaktır.

Özel A Klinik Tıp Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Hususi A Klinik Tıp Merkezi, Ankara ili Yenimahalle ilçesinde tıp merkezi olarak etkinlik göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi kılavuz bilgileri sunmaktadır.

Soru, teklif veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, hekim listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve şayet kuruluş tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir