Özel Alfa Tıp Merkezi Balçova

Kurum Adı:Özel Alfa Tıp Merkezi Balçova
Kategori:Göz Hastalıkları Merkezi
Kent:İzmir
İlçe:Balçova
Adres:Mithat Paşa Cad. No:247 A Balçova
Telefon:0 (232) 278-8111


38.39418927.040679

Kurum Hakkında

AlfaGöz Tıp Merkezi; Göz Hastalıkları Uzmanı olan Dr. Abdullah Karaca ve Eşi Dr. Arzu Karaca tarafınca 2008 senesinde İzmir Karabağlarda hizmet vermeye adım atmıştır. 2009 senesinde Alsancakta oluşturulan şubesi ve büyüyen ekibi ile hizmet vermeye devam etmiştir.

Hastalarımızın yoğun ilgi taleplerinden dolayı bulunduğumuz şubelerimizi büyütme ve kapasite arttırma sonucu alıp, Alsancak şubemizi Balçova’ya, Karabağlar şubemizi Çamdibi’ne taşımış olup yeni yerimizde hastalarımıza süratli ve güvenilir bir çözüm sağlamak için çalışmaya devam ediyoruz.

Kuruluşumuzun 6.senesinde Yeni yerimize eklemiş olduğumuz cerrahi birimimiz özel bir hava sirkülasyonu sistemi, Laminar Air Flow ile donatılmış olup, üst seviyede hijyenik ve temiz bir ortama haizdir. Göz Muayene ve tetkiklerinde kullandığımız tüm cihazlar avrupa standartlarındadır.

Siz değerleri hastalarımıza son teknolojılerin kullanıldığı cihazlarla, en yüksek kalitede hizmet verebilmek için doktorlarımız ve ustalaşmış, güleryüzlü personelimizle hizmetinizdeyiz.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • İç Hastalıkları (Dahiliye)
  • Nöroloji
  • Kardiyoloji
  • Göz Hastalıkları

Özel Alfa Tıp Merkezi Balçova yazışma detayları (telefon, faks ve web sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Alfa Tıp Merkezi Balçova, İzmir ili Balçova ilçesinde göz hastalıkları merkezi olarak etkinlik göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve bir tek telefon numarası, internet sayfası, adres şeklinde rehber detayları sunmaktadır.

Soru, düşünce yada şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere ulaşmak, hekim sıralaması, sunulan hizmetler ile ilgili informasyon almak ve eğer kurum tarafınca bu şekilde bir hizmet sunuluyorsa telefonla yada internetten online buluşma almak için resmi internet sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir