Özel Anadolu Ortopedi ve Travmadoloji Merkezi

Kurum Adı: Özel Anadolu Ortopedi ve Travmadoloji Merkezi
Kategori:Kemik Hastalıkları Hastanesi
Şehir:Ankara
İlçe:Yenimahalle
Adres:2812 Cadde No:1 İlko Sitesi Çayyolu
Telefon:0 (312) 242-2222
Web Sitesi:www.ortopedimerkezi.net39.87266832.693599
Kurum Hakkında

Merkezimiz 1998 yılında Prof. Dr. Tansel Ünsaldı tarafından kurulmuştur. 2008 yılında merkezimiz Ümitköy, Çayyolu, Konutkent, Beysukent, Yaşamkent, Bilkent bölgesindeki hastalarımıza hizmet verebilmek adına Çayyolu’na taşınmıştır. Anadolu Ortopedi Merkezi kurulduğu günden bu yana ortopedi alanında, konusunda deneyimli uzman hekimlerle kaliteli sıhhat hizmeti prensibinden taviz vermeden çalışmaktadır. 2010 yılında bünyesine fizik tedavi ve rehabilitasyon bölümünüde ekleyerek hizmet alanını genişleten merkezimiz bölgesinde hastalarına eksiksiz tedavi imkanı sunan sayılı kuruluşlar arasında yer almaktadır.

Ortopedik cerrahilerimiz uzun süredir beraber çalışan ekibimiz tarafından özenle yapılmakta, ayrıca her türlü ortopedik rehabilitasyon; uzman fizyoterapistlerimiz eşliğinde çağdaş tedavi yaklaşımları uygulanarak gerçekleştirilmektedir.

Merkezimiz; tam donanımlı 2 ameliyathane, refakatli hasta odaları, fizik tedavi ve rehabilitasyon departmanı, acil servis, gelişmiş tıbbi aygıt ve 6’sı uzman hekim olmak üzere toplamda 20 benlik personel kadrosu ile alanındaki bütün tedavilerin profesyonel şekilde yapılabildiği bir dal merkezi olarak Ankara’da bir ilke imza atmaktadır.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)

  • Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon
  • Ortopedi ve Travmatoloji
  • Biyokimya
  • Nükleer Tıp
  • Radyoloji
  • Patoloji
  • Mikrobiyoloji
  • Acil
  • Yoğun Bakım

Özel Anadolu Ortopedi ve Travmadoloji Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Hususi Anadolu Ortopedi ve Travmadoloji Merkezi, Ankara ili Yenimahalle ilçesinde kemik hastalıkları hastanesi olarak etkinlik göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi kılavuz bilgileri sunmaktadır.

Soru, teklif veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, hekim listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve şayet kuruluş tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.