Özel Ankara Can Diyaliz Merkezi

Kurum Adı:Özel Ankara Can Diyaliz Merkezi
Kategori:Diyaliz Merkezi
Kent:Ankara
İlçe:Yenimahalle
Adres:Yahya Kemal Cad. Bergama Sok. No:10
Telefon:0 (312) 315-3161
Web Sitesi:Kaydedilmemiş


39.96019732.820530

Kurum Hakkında

Kronik Böbrek Yetmeliği’nin tedavisinde Temel Tadavi Alternatifi olan hemodiyaliz tedavisi, “yaşam kalitesinin arttırılması” hedefine ulaşmadaki en mühim yöntemlerden biridir. Can Diyaliz Merkezi Kronik Böbrek Yetmezliği tedavisi gören hastalarımız için, dünya genelinde kalitesi kanıtlanmış olan tıbbi aygıt, vasıta gereç ve malzemelerde hizmet sunmaya devam etmektedir.

Ankara’da özel odalarda (VIB) hemodiyaliz tedavisi sunan tek merkez olma özelliğine sahibiz. Bir hemodiyaliz merkezi olarak projelendirilmiş ve inşa edilmiş Türkiye’de bir başka örneği olmayan 3500 m2 açık alan ve 3000 m2 kapalı alana haiz 5 kattan oluşan yeni binamızda sizlere sıhhat hizmeti sunuyoruz.

Diyaliz merkezimizin tamamen hasta odaklı düşünülerek tasarlanmış bir binadır. Ferah odalar, geniş dinlenme salonları ile sıhhat tesisimiz refah içinde tedavi olabileceğiniz bir merkezdir. Her hastanın kendine ilişik TV seyretme olanağına haiz olduğu tedavi salonumuz aydınlık, geniş ve ferah bir halde dizayn edilmiştir. Hastaların, Ankara’nın her semtinden ve 4 kazasından diyaliz merkezine ulaşımı, 6 tane servis aracı ile sağlanmaktadır.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Hemodiyaliz

Özel Ankara Can Diyaliz Merkezi yazışma detayları (telefon, faks ve web sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Ankara Can Diyaliz Merkezi, Ankara ili Yenimahalle ilçesinde diyaliz merkezi olarak etkinlik göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve bir tek telefon numarası, internet sayfası, adres benzer biçimde rehber detayları sunmaktadır.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir