Özel Ankara Maya Göz Hastalıkları Merkezi

Kurum Adı: Özel Ankara Maya Göz Hastalıkları Merkezi
Kategori:Göz Hastalıkları Merkezi
Şehir:Ankara
İlçe:Çankaya
Adres:Eti Mah. Celal Bayar Bul. Tok Sok. No:7
Telefon:0 (312) 444-6292
Web Sitesi:www.mayagoz.com39.92999832.848253
Kurum Hakkında

Kaliteli sıhhat hizmetini toplumun her kesiminden bireylere en iyi şekilde sunabilmek amacıyla Kasım 2004 tarihinde faaliyetine başlayan MAYAGÖZ,

Eylül 2009 tarihinde yeni hizmet binasına taşınmıştır.

Merkezimiz 5.000 m2 kapalı alanı, 5 hususi donanımlı ameliyathane / tek ve çift benlik hususi odaları, engelli ve yaşlılara hususi imkanları / mescit, bebek bakım odası / çocuk oyun alanı, kafeterya / restoran ve yaklaşık 200 araçlık otoparkıyla sizlerin rahatlığı ve memnuniyetine yönelik imkanlarıyla Türkiye’nin mühim göz sağlığı kurumlarından biri olarak hizmet vermektedir.

Teknolojinin ucuzlamış ve temininin kolaylaşmış olması kuruluşların arasındaki farkı (küçük/büyük farketmeksizin) ortadan kaldırmıştır. Artık fark; yetişmiş insan gücü ve hizmet kalitesiyle yaratılmak da olup biz de bu yönde ilk yatırımımızı var personelimize bilhassa de uzman tabip kadromuza yaptık. Bu konuda mühim bir özelliğimiz de kurucumuzun aynı zamanda merkezimizde aktif olarak çalışan göz hekimi olmasıdır.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)

  • Göz Hastalıkları
  • Biyokimya
  • Radyoloji
  • Mikrobiyoloji
  • Acil

Özel Ankara Maya Göz Hastalıkları Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Hususi Ankara Maya Göz Hastalıkları Merkezi, Ankara ili Çankaya ilçesinde göz hastalıkları merkezi olarak etkinlik göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi kılavuz bilgileri sunmaktadır.

Soru, teklif veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, hekim listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve şayet kuruluş tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir