Özel Atakalp Kalp Hastanesi

Kurum Adı:Özel Atakalp Kalp Hastanesi
Kategori:Kalp Hastalıkları Hastanesi
Kent:İzmir
İlçe:Konak
Adres:1418 Sok. No:18 Kahramanlar
Telefon:0 (232) 483-1414


38.42573027.150946

Kurum Hakkında

1998 Senesinde kurulan, Türkiye’nin ilk özel kalp hastanesi olan Atakalp hastanesi, toplam 43 yatak kapasitelidir. İlkelerimizin başlangıcında hasta memnuniyeti ve etik kurallara uygunluk yer alır. Kurumumuzda, 2 ameliyathane, kateterizasyon ve anjiografi laboratuvarı, biyokimya laboratuvar, koroner yoğun bakım, post-op yoğun bakım ve acil servis üniteleri bulunmaktadır.

Günde averaj 50 poliklinik, 20 ekokardiografi, 20 stres efor testi, 20 koroner angiografi, 5 balon+stent, 2 elektrofizyolojik emek verme gereğinde radyofrekans ablasyon işlemi yapılmaktadır. Bu işlemler için hastanemizde 1 tane Philips marka angiografi aleti, 3 tane kardiyak ekokardiyografi aleti, transjzafajial ekokardiyografi probu ve stres ekokardiyografi modu, 3 tane efor aleti, 10 tane ritim holter, 4 tane gerilim holter bulunmaktadır. Tam teşekküllü 10 kişilik koroner yoğun bakım ünitesi ile hizmet vermekteyiz.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Kardiyoloji
  • Kalp ve Damar Cerrahisi
  • Biyokimya
  • Radyoloji
  • Mikrobiyoloji
  • Acil
  • Yoğun Bakım

Özel Atakalp Kalp Hastanesi kontakt detayları (telefon, faks ve web sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Atakalp Kalp Hastanesi, İzmir ili Konak ilçesinde kalp hastalıkları hastanesi olarak etkinlik göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve bir tek telefon numarası, internet sayfası, adres benzer biçimde rehber detayları sunmaktadır.

Soru, tavsiye yada şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere ulaşmak, hekim sıralaması, sunulan hizmetler ile ilgili informasyon almak ve eğer kurum tarafınca bu şekilde bir hizmet sunuluyorsa telefonla yada internetten online buluşma almak için resmi internet sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir