Özel Bahar Diyaliz Merkezi

Kurum Adı: Özel Bahar Diyaliz Merkezi
Kategori:Diyaliz Merkezi
Şehir:Ankara
İlçe:Altındağ
Adres:Zübeyde Hanım Mh. Çamlıdere Sk. No:10 İskitler
Telefon:0 (312) 342-2747
Web Sitesi:bahardiyaliz.com.tr39.95575232.848832
Kurum Hakkında

Bahar Diyaliz Hizmetleri A.Ş 1996 yılında Ren-Med Diyaliz olarak kurulmuş ve 2006 Kasım ayı itibariyle Bahar Diyaliz olarak sizlere kuvvetli ve güvenilir kadrosuyla hizmet vermekteye başlamıştır.

2008 yılı itibari ile İskitlerdeki şubemizde hizmet vermeye başladık. Hastalarımız için son radde rahat yataklar, yataklara monte televizyonlar ve kulaklıklar mevcuttur. Salonumuz klimalıdır. Merkezimizde varolan jenaratör sistemi sayesinde hizmetlerimiz elektirik kesintisinden etkilenmemektedir.

Hastalarımıza ikram edilen yiyecekler lüzumlu tıbbi kurallara müsait düzenleniyor.Diyetisyen bütün hastaların rutin kontrollerini yapıyor, kilo alımlarını ve beslenmelerini düzenli olarak izliyor. Hasta ve yakınlarına yiyecek ikramı yapılmaktadır.Hasta yakınları için ferah bekleme salonu, LCD televizyon bulunmaktadır. Merkezimizde hijyen kosullarına ehemmiyet verilmekte ve hastaların her türlü sorunlarıyla yakından ilgilenilmektedir.

Güleryüzlü ve konusunda deneyimli saglık personelimiz hastalarımıza her konuda muavin olmaktadır. Hastalarımıza uzman tabip gözetiminde tedavi uygulanmaktadır.

Yürümeyen hastalarımız için sedye, iskemle ile hizmet verilmektedir.Hastalarımız servis aracı ile evlerinden alınp, tedavileri tamamlandıktan sonra yine servis aracılıgı ile evlerinden alınıp, tedavileri tamamlandıktan sonra yine servis aracılığıyla güvenle evlerine ulaştırılmaktadır.

Merkezinde B.Braun marka 25 1 tane hemodiyaliz cihazı bulunmaktadır. Hepatit B hastaları için ayrı aygıt kullanılmaktadır.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)

  • Biyokimya
  • Mikrobiyoloji
  • Hemodiyaliz

Özel Bahar Diyaliz Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Hususi Bahar Diyaliz Merkezi, Ankara ili Altındağ ilçesinde diyaliz merkezi olarak etkinlik göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi kılavuz bilgileri sunmaktadır.

Soru, teklif veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, hekim listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve şayet kuruluş tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir