Özel HDY Diyaliz Merkezi

Kurum Adı:Özel HDY Diyaliz Merkezi
Kategori:Diyaliz Merkezi
Kent:Ankara
İlçe:Mamak
Adres:Balkiraz Mah. Asım Gündüz Cad. No:129/E-D
Telefon:0 (312) 389-8989
Web Sitesi:www.hdy.com.tr


39.93481032.894968

Kurum Hakkında

Ankara’nın Mamak/Saimekadın semtinde bulunan Özel HDY Diyaliz Merkezi 2006 yılından beri hizmet vermektedir. 18 tane Alman üretimi B.BRAUN DİALOG markalı makine ve Biotek endotoksin filtreli şu sistemi ile çalışmaktayız. Merkezimizde 1 kat diyaliz salonu bulunmaktadır. HCV ve HBS odalarımız ayrıdır. Hastalarımızın K.B.Y. dışındaki her türlü hastalıklarıyla da ilgilenmekte olup incelem, tahlil, lüzumlu görülen operasyon ve transferlerini yapmaktayız.

Hastalarımızı 3 tane servis aracımız ile bekletilmeden evlerinden alıp yeniden evlerine bırakmaktayız. Servis hizmeti için hastalarımızdan hiçbir ek ücret talep edilmemektedir. Yurtdışından gelen hastaları kabul etmekteyiz. Tüm kurumlarla antak kalmamız bulunmaktadır.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Biyokimya
  • Radyoloji
  • Mikrobiyoloji
  • Hemodiyaliz

Özel HDY Diyaliz Merkezi yazışma detayları (telefon, faks ve web sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel HDY Diyaliz Merkezi, Ankara ili Mamak ilçesinde diyaliz merkezi olarak etkinlik göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnız telefon numarası, internet sayfası, adres şeklinde rehber detayları sunmaktadır.

Soru, düşünce yada şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere ulaşmak, hekim sıralaması, sunulan hizmetler ile ilgili data almak ve eğer kurum tarafınca bu şekilde bir hizmet sunuluyorsa telefonla yada internetten online buluşma almak için resmi internet sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir