Özel Bahçeci Diyarbakır Tüp Bebek Merkezi

Kurum Adı:Özel Bahçeci Diyarbakır Tüp Bebek Merkezi
Kategori:Tüp Bebek Merkezi
Kent:Diyarbakır
İlçe:Yenişehir
Adres:Mimar Sinan Cad. İnka Dört Apt. No:1
Telefon:0 (412) 229-2947
Web Sitesi:www.bahceci.com


37.91963640.237083

Kurum Hakkında

Bugüne dek Diyarbakır ve Güneydoğu Anadolu Bölgesinden gelen binlerce çiftin bebek hayallerini gerçekleştiren Bahçeci Sıhhat Grubu, 2013 Ekim ayı itibariyle Doğu’nun en mühim merkezi olan Diyarbakır’da hizmet vermeye adım atmıştır.

Bahçeci Diyarbakır Hanım Hastalıkları ve Doğum Dal Merkezi ve Bahçeci Diyarbakır Tüp Bebek Merkezi, 900m2’lik merkezinde Dünyada ve Bahçeci’nin 6 ülkedeki tüm merkezlerinde uyguladığı son teknikleri, 17 senelik data ve deneyimi ile sunmaktadır.

Bahçeci grubunun Güneydoğu Anadolu Bölgesindeki ilk yatırımı olan bu merkez, kısa süre içinde Dicle bölgesinde 3500m2’lik yeni müstakil yerinde ilave edilecek branşlarla Cerrahi Tıp Merkezi ve Tüp Bebek Merkezi olarak hizmete devam edecektir.

Bahçeci’nin merkezi yönetimi ve kalite denetim sistemi ile ulaşmış olduğu dünya standardlarındaki gebelik oranlarını Diyarbakır Tüp Bebek Merkezinde de sağlamak için oluşturduğu doktor ve embryolog ekibi ile hizmete süregelen Bahçeci, yöre halkına bölgede hizmet vermekten büyük mutluluk duymaktadır.

Özel Bahçeci Diyarbakır Tüp Bebek Merkezi kontakt detayları (telefon, faks ve web sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Bahçeci Diyarbakır Tüp Bebek Merkezi, Diyarbakır ili Yenişehir ilçesinde tüp bebek merkezi olarak etkinlik göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve bir tek telefon numarası, internet sayfası, adres benzer biçimde rehber detayları sunmaktadır.

Soru, düşünce yada şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere ulaşmak, hekim sıralaması, sunulan hizmetler ile ilgili data almak ve eğer kurum tarafınca bu şekilde bir hizmet sunuluyorsa telefonla yada internetten online buluşma almak için resmi internet sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir