Diyarbakır Asker Hastanesi

Kurum Adı:Diyarbakır Asker Hastanesi
Kategori:Askeri Hastane
Kent:Diyarbakır
İlçe:Yenişehir
Adres:Yenişehir mah. Dr. Onur İnalöz Cd
Telefon:0 (412) 228-8220
Web Sitesi:www.gata.edu.tr


37.92027240.237994

Kurum Hakkında

Diyarbakır Asker Hastanesi Baştabipliği 300 yataklı bir hastane olarak klinik hizmetlerini yürütmektedir. Mevcut branşlar dahilinde yatarak tedavi görmesi ihtiyaç duyulan, ameliyat edilmesi ihtiyaç duyulan hastalar için tıbbi hizmetler, kliniklerde verilmektedir.

Hastanemizde bulunan Birinci Basamak Muayene, Aile Sağlığı Merkezinde; bir aile hekimi tarafınca poliklinik hizmetleri yürütülmektedir. Acil hastalık ya da yaralanma durumlarında ilk müdahaleyi yapmak suretiyle bir acil birimi mevcuttur. Bunun yanı sıra Biyokimya, Radyoloji ve Mikrobiyoloji birimleri hastalarımızın hizmetindedir.

Diyarbakır Asker Hastanesine ulaşım kolay olup kent içi tüm otobüs ve dolmuşlar hastanemizin önünden geçmektedir.

Diyarbakır Asker Hastanesi yazışma detayları (telefon, faks ve web sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Diyarbakır Asker Hastanesi, Diyarbakır ili Yenişehir ilçesinde askeri hastane olarak etkinlik göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve bir tek telefon numarası, internet sayfası, adres şeklinde rehber detayları sunmaktadır.

Soru, tavsiye yada şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere ulaşmak, hekim sıralaması, sunulan hizmetler ile ilgili informasyon almak ve eğer kurum tarafınca bu şekilde bir hizmet sunuluyorsa telefonla yada internetten online buluşma almak için resmi internet sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir