Özel Medoks Hiperbarik Oksijen Tedavi Merkezi

Kurum Adı:Özel Medoks Oksijen Tedavi Merkezi
Kategori:Oksijen Tedavi Merkezi
Kent:Diyarbakır
İlçe:Bağlar
Adres:Mevlana Halit Mh. Turgut Özal Blv. Ümit 2 Konutları C Blok No:123/F
Telefon:0 (412) 251-7150
Web Sitesi:medoks.com.tr


37.93326540.195458

Kurum Hakkında

2014 senesinde Diyarbakır’da hizmet vermeye süregelen Medoks Hiperbarik Oksijen Tedavi Merkezi, Doğu ve Cenup Doğu Anadolu Bölgesi’nin ilk oldukca kişilik tazyik odası olma hususi durumunu taşımaktadır. Diyarbakır ve çevre illerden hasta kabul eden merkezimiz, kaliteli hizmet anlayışını uygulamaya geçirmiştir.

Medoks Hiperbarık Oksijen Tedavi Merkezi olarak seneler içinde edindiğimiz haklı saygınlık, bizlere daha çok hasta refere edilmesini elde etmiştir. Hastalarımıza daha kaliteli ve konforlu hizmet vermek amacıyla devamlı kendimizi geliştiriyor ve personelimizin eğitimimizi güncelliyoruz. Burada 12+2 şahıs kapasiteli uluslarası sertifikalara haiz çağdaş donanımlı tazyik odamız ile hizmet kalite ve konforumuzu artırmış bulunmaktayız.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Su Altı Hastalıkları ve Hiperbarik Tıp

Özel Medoks Hiperbarik Oksijen Tedavi Merkezi yazışma detayları (telefon, faks ve web sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Medoks Hiperbarik Oksijen Tedavi Merkezi, Diyarbakır ili Bağlar ilçesinde oksijen tedavi merkezi olarak etkinlik göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve bir tek telefon numarası, internet sayfası, adres şeklinde rehber detayları sunmaktadır.

Soru, tavsiye yada şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere ulaşmak, hekim sıralaması, sunulan hizmetler ile ilgili informasyon almak ve eğer kurum tarafınca bu şekilde bir hizmet sunuluyorsa telefonla yada internetten online buluşma almak için resmi internet sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir