Diyarbakır Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi

Kurum Adı:Diyarbakır Kadın Doğum ve Çocuk Hastanesi
Kategori:Kadın Hastalıkları ve Doğum
Kent:Diyarbakır
İlçe:Bağlar
Adres:Urfa yolu 7. Km.
Telefon:0 (412) 251-9125


37.92242340.155124

Kurum Hakkında

Diyarbakır Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi Kadın sağlığına dair her şey sloganı ile yola çıkıyor. Kendi alanında uzman hekimleri ve 800’ü aşkın çalışanı ile hizmet vermekteyiz. Hastanemiz 3 bloktan oluşmaktadır.

Diyarbakır Kadın Doğum Ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi olarak misyonumuz, Ana-Çocuk sağlığında devamlı gelişen teknolojiyi takip ederek, tıbbı etik kurallarına bağlı kalmış olarak, bölgemiz sıhhat düzeyini getireceğimiz en üst sınırlara taşıyıp, anne ve bebek ölümlerini Dünya Sıhhat Örğütü’nün öngördüğü sınırlara getirmektir.

Hasta Odaklı, kordineli, etkin ve sorunsuz bakım, güvenli ve düşük riskli, doğru beceri ve bilgiye haiz personel, kaliteli yöneticilik, etkin data akışı ve devamlı gelişim temaları ile hasta haklarına saygılı, terfi edilen hastane olmayı ilke edinmeyi ve değerlerimizi koruyarak, bölge halkına yönelik sıhhat hizmetlerine katkıda bulunmayı, taahhüt ediyoruz.

Poliklinikler
  • Çocuk Cerrahisi
  • Çocuk Kardiyolojisi
  • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
  • Göz Hastalıkları
  • Kadın Hastalıkları ve Doğum
  • Üroloji

Diyarbakır Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi kontakt detayları (telefon, faks ve web sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Diyarbakır Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi, Diyarbakır ili Bağlar ilçesinde hanım hastalıkları ve doğum hastanesi olarak etkinlik göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnız telefon numarası, internet sayfası, adres şeklinde rehber detayları sunmaktadır.

Soru, tavsiye yada şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere ulaşmak, hekim sıralaması, sunulan hizmetler ile ilgili data almak ve eğer kurum tarafınca bu şekilde bir hizmet sunuluyorsa telefonla yada internetten online buluşma almak için resmi internet sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir