Dicle Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi

Kurum Adı:Dicle Üniversitesi Hastanesi
Kategori:Üniversite Hastanesi
Kent:Diyarbakır
İlçe:Sur
Adres:Dicle Üniversitesi Tıp Fakültesi
Telefon:0 (850) 480-2100


37.921640.265

Kurum Hakkında

DÜ. Hastaneleri, Dicle Üniversitesi Merkez Kampüsündedir. Toplu taşıma araçları (Özel hat ve Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi Toplu Taşıma Otobüsleri) nerede ise her güzergahtan Üniversite Hastanesine gelmektedir.

Otobüs Terminalinden : Diyarbakır Şehirlerarası Otobüs Terminalinden (500 Evler – Üniversite) Dicle Üniversitesi Hastaneleri’ne gelen toplu taşıma araçlarından birine binmeniz kafi olacaktır.

TCDD Garından : Diyarbakır Tren Garı’ndan Dicle Üniversitesi Hastaneleri’ne taksiyle gelebileceğiniz benzer biçimde garın yakın güzergahlarından hastanemize gelen toplu taşıma vasıtaları bulmak mümkündür.

Kaplaner Havalimanından : Diyarbakır Kaplaner Havalimanı’ndan Dicle Üniversitesi Hastaneleri’ne havalimanı ile kent merkezi içinde çalışan Belediye toplu taşıma otobüsüne binip Dağkapı semtinde inin, Dağkapı, merkezi bir semt olduğundan her güzergaha vasıta bulabilirsiniz. Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi otobüsleri Kaplaner Havalimanı’ndan Kent Merkezi yönüne her gün tayyare inişlerini müteakip sefer yapmaktadır.

Dicle Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi kontakt detayları (telefon, faks ve web sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Dicle Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi, Diyarbakır ili Sur ilçesinde Üniversite hastanesi olarak etkinlik göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve bir tek telefon numarası, internet sayfası, adres benzer biçimde rehber detayları sunmaktadır.

Soru, tavsiye yada şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere ulaşmak, hekim sıralaması, sunulan hizmetler ile ilgili data almak ve eğer kurum tarafınca bu şekilde bir hizmet sunuluyorsa telefonla yada internetten online buluşma almak için resmi internet sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir