Özel Batıgöz Diyarbakır Göz Sağlığı Merkezi

Kurum Adı:Özel Batıgöz Diyarbakır Göz Sağlığı Merkezi
Kategori:Göz Hastalıkları Merkezi
Kent:Diyarbakır
İlçe:Sur
Adres:İzzetpaşa Caddesi No:7 Suriçi
Telefon:0 (412) 223-0088
Web Sitesi:www.batigoz.com


37.91493540.237848

Kurum Hakkında

İzmir Çankaya’da 2004 senesinde hizmet vermeye süregelen Batıgöz olarak; 2007 yılından itibaren de Diyarbakır şubemiz ile bölge halkına sıhhat hizmeti vermeye başladık.

Batıgöz Göz Sağlığı Merkezi, göz sağlığı ile ilgili tüm sorunlarınıza 24 saat kesintisiz yanıt vermektedir. 2008 senesinde yurtdışı yatırım sonucu alan Batıgöz, bu emekler doğrultusunda 2010 senesinde Romanya’nın Bükreş şehrinde ve Irak’ın Erbil şehrinde Westeye Hospital ünvanı ile göz hastanesi açarak, hizmet vermeye adım atmıştır.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • İç Hastalıkları (Dahiliye)
  • Psikiyatri
  • Göz Hastalıkları
  • Kulak Burun Boğaz Hastalıkları

Özel Batıgöz Diyarbakır Göz Sağlığı Merkezi yazışma detayları (telefon, faks ve web sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Batıgöz Diyarbakır Göz Sağlığı Merkezi, Diyarbakır ili Sur ilçesinde göz hastalıkları merkezi olarak etkinlik göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnız telefon numarası, internet sayfası, adres şeklinde rehber detayları sunmaktadır.

Soru, tavsiye yada şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere ulaşmak, hekim sıralaması, sunulan hizmetler ile ilgili data almak ve eğer kurum tarafınca bu şekilde bir hizmet sunuluyorsa telefonla yada internetten online buluşma almak için resmi internet sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir