Özel Bayındır Hastanesi Kavaklıdere

Kurum Adı: Özel İmar Hastanesi Kavaklıdere
Kategori:Özel Hastane
Şehir:Ankara
İlçe:Çankaya
Adres:Atatürk Bulvarı No:201 Kavaklıdere
Telefon:0 (312) 428-0808
Web Sitesi:www.bayindirhastanesi.com.tr39.90735132.857389
Kurum Hakkında

Bayındır Hastanesi Kavaklıdere 1998 yılı Aralık ayında hizmete açılmıştır.

Bayındır Hastanesi Kavaklıdere 5500 m2 lik kapalı alana sahip olup, 2 tane tam teşekküllü ameliyathane, 24 saat hizmet veren Acil Servis, 31 muayene ve 20 tetkik ünitesi bulunmaktadır.

Bayındır Hastanesi’nde poliklinik hizmeti hafta içi 08:30-20:00, cumartesi günleri 08:30-18:00 saatleri arasında sürdürülmektedir.

Acil Servisimiz her türlü hasta talebini karşılayabilmek amacıyla herzaman tecrübeli Dr, Hemşire, Ambulans, Porter, Şoför ve Portatif bütün teknik donanımıyla amade bulunmaktadır. İmar Hastanesi Acil Servisinde Acil Servis Uzman mesul hekimi yönetiminde 24 saat hizmet verilmektedir. 181 m2 alanda tam donanımlı müdahale odası, hasta muayene odaları, rasat üniteleri, pediyatri muayene odası yer almaktadır. Yekün döşek kapasitesi 10 adettir.

Ameliyathanemiz tamamen yenilenmiş olup, 2 oda aka ameliyatlara, 1 oda da günübirlik olarak düzenlenmiştir. Ameliyathanemizde Ortopedi, Kadın Doğum, Umumi Cerrahi, KBB, Göz gibi bütün ameliyatlar aleni veya endoskopik yapılabilmektedir. Her türlü aygıt ve cerrahi donanım tamamlanmıştır.

Hastanemizde hizmet veren yataklı tedavi katlarında 169 hasta yatağı mevcuttur. Hasta odaları tek veya çift benlik olarak hazırlanmıştır. VIP ve Kadın Doğum bölümünde suit odalar mevcuttur.

Özel İmar Hastanesi Kavaklıdere iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Hususi İmar Hastanesi Kavaklıdere, Ankara ili Çankaya ilçesinde Hususi hastane olarak etkinlik göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi kılavuz bilgileri sunmaktadır.

Soru, teklif veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, hekim listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve şayet kuruluş tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir